Ексклюзиви
четвер, 12 червня 2025 02:28

Путін нервує і терміново вимагає сховати літаки

Путін нервує і терміново вимагає сховати літаки
Путін нервує і терміново вимагає сховати літаки ФОТО: РосЗМІ

Російський диктатор Володимир Путін закликав заздалегідь будувати інфраструктуру під нові зразки озброєння - зокрема й бойову авіацію.

Про це він заявив під час наради з питань озброєння, повідомляє ТАСС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СБУ розкрила нові подробиці спецоперації "Павутина" та показала нове відео

За словами Путіна, йдеться про створення та модернізацію баз, арсеналів, аеродромів та інших об'єктів, необхідних для розміщення нових систем. Він також наполягає на тому, щоб кошти на це були чітко закладені в держпрограмах.

"Часто приходять керівники, просять перенести ці видатки на щось важливіше. Але що маємо в результаті? Озброєння вже є, а стоїть у чистому полі. І знову потрібні гроші - вже терміново", - нарікав Путін.

Таким чином, Кремль готується до розгортання нової техніки, закладаючи її підготовку в бюджет ще до появи конкретних зразків. Це свідчить про намагання перебудувати оборонну інфраструктуру в умовах тривалої війни.

1 червня СБУ провела унікальну спецоперацію "Павутина", у межах якої завдала ударів по російських аеродромах "Бєлая", "Дягілєво", "Оленья" й "Іваново".

У результаті спецоперації вдалось уразити 41 російський літак стратегічної авіації, серед яких А-50, Ту-95, Ту-22 М3 і Ту-160.

Зараз ви читаєте новину «Путін нервує і терміново вимагає сховати літаки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути