Прокурор Лілія Фролова просить суддю Родіона Кірєєва арештувати екс-прем'єра Юлію Тимошенко.
З відповідним клопотанням вона звернулася до нього під час сьогоднішнього засідання Печерського суду.
Вона обгрунтувала своє клопотання тим, що Юлія Тимошенко своїми діями заважає встановленню істини у справі.
Перед цим Юлія Тимошенко з'ясувала стосунки з прем'єром Миколою Азаровим.
Тимошенко вимагала від Азаров сказати яке він відношення має до "РосУкренерго". Вона вважає, що борг в 1,7 мільярда доларів перед "РосУкЕнерго" одна з причин "газової кризи".
Кірєєв зняв це питання оскільки воно містить оціночне судження.
У свою чергу Азаров відповів, що єдиною причиною газової кризи 2009 року є "ваша неграмотна політика на посаді прем'єр - міністра".
Він також натякнув, що основна частина корупційних порушень на "газовому" ринку припала на 1995 -96 роки.
"У 2004 рокці Україна не мала жодних проблем у питанні розрахунку з Росією за газ і без появи Тимошенко ці проблеми і не з'явилися б", - додав прем'єр.
У відповідь Тимошенко назвала Азарова визначеним корупціонером, який не має права говорити про корупцію.
"Про корупцію запитайте свого сина, якому Ви кожного дня перераховуєте грошей", - зауважила Тимошенко.
Вона також вимагає, щоб Азаров відповідав державною мовою, оскільки він є державним чиновником першого рангу.
Нагадаємо, що минулого разу суддя Кірєєв відмовив прокуратурі в арешті Тимошенко, хоча визнав, що підсудна систематично порушує порядок у суді і затягує розгляд справи.
























Коментарі
1