Неділя, 15 грудня 2013 14:33

Прихильників Януковича лякають воїнами УПА, які "вбили понад 100 тисяч дітей"

Прихильників Януковича лякають воїнами УПА, які "вбили понад 100 тисяч дітей"
Прихильників влади обробляють пропагандою. Фото: partyofregions.ua

Учасникам провладного мітингу під Верховною Радою роздають паперові пам'ятки, в яких зазначено, що "бандерівська мерзота вбила більше людей, ніж загинуло в лавах Червоної армії на фронті".

Пам'ятки проілюстровані фото радянських воїнів, встановлення радянського прапора над Рейхстагом, "єврейських погромів ОУН у Львові 1941 року" та мертвих дітей з підписом: "Зарублені "героями" ОУН-УПА".

"Вояки УПА убили понад 100 тисяч дітей", - зазначено у листівці.

Також зазначено: "Чи адекватні тягнибоки, Тимошенко та інші вивченики фашистів? Чи вони виконують чиєсь завдання з ліквідації словян і русичів в Україні? Може, заради влади вони готові знищити всіх нас? Але чи потрібні таки керівники нам?"

Цей напис ілюстрований фото Генріха Гімлера на огляді СС "Галичина" та огляді "Нахтігаля".

Також написано: "Партії манкуртів - "українських націоналістів" ретельно наслідують ідеологічні директиви фашистів Розенберга і Гітлера. В результат такої політики населення України вже скоротилося на 10 мільйоні людей. Час зупинити їх і це безумство".

"Послідовникам фашистів не переписати нашу історію. Вимагаємо заборонити партії націоналзрадників на Україні", - наголошено у листівці.

Зараз ви читаєте новину «Прихильників Януковича лякають воїнами УПА, які "вбили понад 100 тисяч дітей"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

161

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6018
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути