Ексклюзиви
пʼятниця, 09 вересня 2016 16:22

Президент Чехії "спалився" на пропутінській позиції

Президент Чехії "спалився" на пропутінській позиції
politrussia.com

Президент Чехії Мілош Земан заявив, Крим не може бути повернутий Україні.

Так він відповів на запитання читача видання Parlamentni listy.

"Анексія є порушенням міжнародних угод. Безперечно були порушені угоди, що забезпечують територіальну цілісність України. З іншого боку, згоден із вами, що Хрущов зробив дурість (коли віддав Крим Україні. - Gazeta.ua), і сьогодні в світі політики визнають, Крим не може повернутися в Україну", - сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кучма зробив жорстку заяву по Донбасу

Нагадаємо, 7 вересня Комітет постійних представників ЄС продовжив санкції проти 146 осіб та 37 організацій, що підтримують російську агресію проти України.

Учора спікер Палати представників США республіканець Пол Раян публічно назвав президента Росії агресором.

Зараз ви читаєте новину «Президент Чехії "спалився" на пропутінській позиції». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути