Керівник комітету ВР у закордонних справах Олег Білорус не виключає, що новий посол Росії в Україні привезе з собою рекомендації РФ з приводу кандидатур українського президента, прем"єра і голови Верховної Ради.
Про це він заявив в інтерв"ю журналістам у п"ятницю.
"Виборча кампанія розпочнеться фактично з вересня. До цього буде йти підготовчий період", - зауважив депутат.
"Якщо у середині жовтня приїде новий посол, то він привезе з собою нові завдання, нові позиції щодо російських відносин і, можливо, нові орієнтації щодо кандидатур на посади і президента, і прем"єр-міністра, і голови Верховної Ради", - додав він.
При цьому, за словами Білоруса, відповідні рекомендації не будуть здійснені відкрито.
"Це буде заховано за процедурами, за протоколом і за іншими механізмами дипломатичної служби", - пояснив він.
Як відомо, у четвер президент Росії звільнив Віктора Черномирдіна з посади посла Росії в Україні. Водночас Дмитро Медведєв призначив Черномирдіна своїм радником з питань економічного співробітництва з країнами – учасниками СНД.
Українська правда






















Коментарі