Президент Віктор Янукович прийме рішення про кадрові зміни у складі Кабінету міністрів після повернення з Китаю. Про це у четвер, 5 грудня, заявив глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.
"Можливості відставок визначає президент. Він доручив створити відповідні комісії, які працюють, проводять розслідування. За його приїзду, а ми знаємо, що в Китаї триває дуже продуктивний діалог, переговори і домовленості, як тільки він повернеться, йому доповідатимуть напрацювання комісій" , - заявив Єфремов. Про це повідомляє "Незалежне Бюро Новин"
Разом з тим, на питання про те, чи чекати на відставку міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, він сказав: "За результатами він буде приймати рішення. Все інше - це домисли".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рибак прогнозує кадрові зміни в уряді Азарова
До слова, на засіданні Кабінету міністрів у середу, 4 грудня, не розглядалося питання змін в кадровому складі уряду.
3 грудня під час виступу у Верховній Раді прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що в складі Кабінету міністрів відбудуться серйозні зміни. "Я зроблю жорсткі висновки з того, що сталося і в уряді будуть проведені рішучі кадрові зміни", - сказав Азаров, говорячи про розгін Евромайдану в Києві.
четвер, 05 грудня 2013
12:18
Після прибуття в Україну Янукович вирішить кадрові питання в Кабміні - Єфремов
×
Коментарі
11