Понеділок, 07 грудня 2015 15:24

Порошенко заборонив продавати землю

Порошенко заборонив продавати землю

Президент Петро Порошенко підписав закон щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель. Про це повідомляє сайт президента.

"Законом продовжено на один рік строк дії мораторію на продаж чи відчуження іншим способом земель сільськогосподарського призначення, що дозволить за цей час врегулювати на законодавчому рівні процедуру обігу земель сільськогосподарського призначення та розробити необхідні нормативно-правові акти", - йдеться у повідомленні.

З цією метою Законом №767-VІІІ вносяться зміни до пунктів 14 та 15 розділу X "Перехідні положення" Земельного кодексу України. Прикінцевими положеннями зазначеного Закону Кабінету Міністрів України доручається до 1 березня 2016 року розробити і внести на розгляд Верховної Ради України проект Закону України про обіг земель сільськогосподарського призначення.

"Подовження мораторію дозволить зняти соціальну напругу, яка виникла у суспільстві на фоні політичних спекуляцій з даного питання, та надасть час для розроблення чіткого правового механізму запровадження з часом прозорого ринку земель сільськогосподарського призначення", - пояснюють у прес-службі президента.

Нагадаємо, що 10 листопада Верховна Рада продовжила заборону на продаж сільськогосподарських земель до 1 січня 2017 року.

Мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення був запроваджений з 1 січня 2002 року. Він неодноразово продовжувався і діє вже 14 років.

Зараз ви читаєте новину «Порошенко заборонив продавати землю». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6909
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути