Ексклюзиви
субота, 04 грудня 2010 12:57

Ніякого Майдану насправді не було - політолог

Ніякого Майдану насправді не було - політолог

Майбутнє спрощеної системи залежить від тих висновків, які зробила влада після мітингів. Про це в коментарі Gazeta.ua заявив політолог Михайло Погребинський.

"Коли кажуть, що розігнали Майдан - це неправда. Ніякого Майдану насправді не було. Людей там залишилося мало. Фактично, Майдан сам розійшовся. І ніяке це не зміцнення позицій влади, - заявив він. - А встановлення на головному майдані країни наметів з підписами народних депутатів — це лише ознака слабкості влади, яка нездатна забезпечити елементарний порядок функціонування міста".

Коментуючи ухвалення Податкового кодексу з поправками, Погребинський зазначив: "Вирішили всі принципові питання для мітингувальників. Для мене особисто є принципова річ, відповіді на яку я не знаю: чи скасована норма, яка примушує великі підприємства, які заключають договори з малими, відносити їх на прибуток? Якщо вона не скасована, то це означає, що велика кількість малих підприємців будуть позбавлені можливості працювати".

Щодо малої торгівлі, для них усе вирішили тимчасово, на два місяці, поки не внесуть якісь зміни, зауважив політолог.

"Що ж до спрощеної системи, яку залишили на рік, то її майбутнє залежить від тих висновків, які зробила влада після мітингів. Здається, концептуальних висновків вона так і не зробила. Вони не визнали помилку, так би мовити, в самій філософії кодексу. Навпаки, Азаров каже про те, що кодекс нібито "очорнили". Мені видається, що владі потрібно було визнати, що сам принцип був хибний, але я цього не почув. А їхній принцип, їхня філософія полягає саме в тому, щоб витискати все зі "спрощенців" узагалі. Щоб розширити базу оподаткування. Це головний принцип сьогоднішнього підходу влади до податкової політики. Якщо вони залишаться при такій думці, то надалі все залежатиме від того, наскільки вони впевнено почуватимуться. Якщо будуть упевнені, то будуть тиснути й надалі за першої-ліпшої нагоди", - наголосив Погребинський.

Зараз ви читаєте новину «Ніякого Майдану насправді не було - політолог». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

11

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

15.12.2010 14:17:57жана178.95.115.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
В Україні -насправді-треба вигнать всих кацапів!!!! Бо кацапи-це УРОДИ.
09.12.2010 05:10:34Vlad94.178.151.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
В Украине следует запретить Коммунистическую партию, сказал Наливайченко - после Лохотронщиков Яценюка, Фарцовщиков Тигипка и Напёрсточников Помаранчевой Чумы Балога-Ющенко-Крыль, Синежопой Холеры Януковича, Ненормальной антиНародной партии Литвина и «националистической» партии «Свобода» Тягнибока, которая финансируется Индустриальным Центром Донбасса Януковича -
09.12.2010 05:09:09Vlad94.178.151.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Князь Рюрикович полностью согласен запретить и Комуняков ! Негайно всі намети в парк до Верховної Зради ! Тільки Юля Доня Мати здатна Бидло Все прибрати - Ледач з Ради викидати! Князь Рюрикович.
09.12.2010 04:53:57Vlad94.178.151.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ніякого Вето від «Харанта» Конституції нам не потрібно, так як голосування відбувалось чужими картками - Геть Харівців з Координаційної Ради. Ніяких Переговорів з Фарцовщиками, Лохонтронщиками і Напёрсточниками Януковичем, Азаровим і Литвином Ми вести не будемо! Всі палатки з Майдану Незалежності в парк до Верховної Ради! Всі на вибори весною 2011року: місцеві – 12.03.2011р., у Верховну Раду – 26.03.2011р., президентські – 09.04.2011р. Юля Доня Мати здатна Бидло Все прибрати - Ледач з Ради викидати! ! !
04.12.2010 16:07:32Норберт83.230.5.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
\"Влада нездатна забезпечити елементарний порядок функціонування міста.\" А запевнити порядок в міліції наприклад, чи в роботі податкових інспекцій, на митниці - здатна?
04.12.2010 15:59:15Норберт83.230.5.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
вован - якщо порушується регламент ВР, відповідати повинен спікер, незалежно від хто ним є.
04.12.2010 15:55:31Норберт83.230.5.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
V (M)- Вони весь час порушують регламент, напр. при голосуванні кількома картками. Що це за парламент, який сам нехтує законами? Якщо би був нормальний президент, змусив би їх дотримуватись регламенту, а ні - то розігнати цю Раду.
04.12.2010 14:26:48вован 77.247.21.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
V(M)А зачем литвина снемать с посады,кго вы там видете. Юлю,Данилишина,Ляшко,Тро
04.12.2010 14:16:44витя77.247.21.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Погребинскому. Лично я Вас уважаю.И влада города и влада страны ,может Обеспечить и порядок и нормальною работу .И она это ДЕЛАЕТ.
04.12.2010 13:43:43Зося109.86.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Полностью согласна!!! Заигрывать с проплаченной толпой, да еще и называть это \"народом\", действительно слабость и растерянность, имея все предпосылки для наведения порядка в столице, ими по непонятной причине не воспользовались.
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути