
Близько 30 представників діаспори пікетували представництво України при ООН з плакатами, які закликають до відставки нинішнього президента України Віктора Януковича.
Акція проходила під українськими прапорами та прапором США, також було видно прапор Українського Конгресового Комітету Америки.
Як пояснила голова Комітету Тамара Олексій, для проведення акції не було потрібно дозволу поліції, а потрібно лише дозвіл на встановлення підсилювальної апаратури.
Акція почалася музичним виконанням молитви, після чого організатори акції запросили приєднатися до їх числа поліцейських "для демонстрації того, що в Америці є демократія".
Акція проходила під гаслами "Геть Януковича!", "Геть Азарова!", "Геть українофобів!", "Геть Табачника!". Учасники акції також тримали в руках плакат із портретом екс-прем'єра України Юлії Тимошенко за тюремними гратами з написом: "Ні політичним репресіям, Україні - волю!".
Зазначимо, що раніше поліція Нью-Йорка не дозволила представникам української діаспорти проводити будь-які акції протесту біля будівлі місії України в ООН.
З 19 вересня президент України Янукович перебуває з робочим візитом у Сполучених Штатах Америки, де бере участь у роботі 66-ї сесії Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй у Нью-Йорку.
Коментарі
8З ЦІЄЇ ОБОРУТКИ АЗІРОВ ЗБАГАТИТЬСЯ МІЛЬЯРДІВ НА 7 МІНІМУМ. З РІЧНИЦЕЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ВАС - НЕЗАЛЕЖНІ ВИ НАШІ УГОЛОВНО-НЕНАКАЗУЄМІ


И ухнут они как в бездонную бочку! Только интересно - в чей карман?
Продайте НАК Диме Фирташу, валить систему так вместе с "верхушкой" у него лучше получится и красивее.
...Вор не тот, кто взял необходимое себе, а тот, кто держит, не отдавая другим, не нужное себе, но необходимое другим.... (Л.Н.Толстой)
Во всем мире занимающиеся нефтью компании всегда "в шоколаде" и при бабло, а вот наш "Нафтогаз", как и подобает настоящей украинской компании, загибается калачом в ж*пе. Наши "эффективные менеджеры" еще не то умеют - они всех нас продадут, потом купят на взятые в кредит у МВФ деньги, и еще раз продадут, но уже дороже: накупят себе "хатинок на канарах", деткам - образование за бугром, соскам своим подарят по Бентли, а потом попросят денег у государства - и оно даст, потому как бюджетных денег не жалко, да и рука дающая пустой не останется. А бюджет простые украинцы еще не раз напоолнят, хотя им за это даже спасибо не скажут, а только налогов еще в зад коленом добавят, чтобы не расслаблялись.
Я, вибачте, щось не розумію....
Контора сидить на нафті й газі - і збиткова?
Старий маразматік скоро наркодилерів, сутенерів та підпільних торгашів зброєю субсидувати буде...
Бо збиткові.
А на фіга такий, перепрощую, "НафтоХ У аз"? Закрити.
Выродки старые!!!Земелька вас ,старых грешников зовет и доджидает!АминьЧерный Саван вам всем в помощь!!!Аминь.
Ого,сколько старых членов,с колышущейся мошонкой хряка,издающей нестерпный МУКСУСНЫЙ запах кнура,собралось.
Ого,сколько старых членов,с колышущеся мошонкой хряка,издающей нестерпный МУКСУСНЫЙ запах кнура,собралось.