середа, 26 листопада 2014 16:00

Наступний рік буде складнішим - Яценюк

Наступний рік буде складнішим - Яценюк
news.online.ua

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що не дуже задоволений результатами 9 місяців своєї роботи, але вважає, що зробив усе можливе.

Про це він сказав на останньому засіданні чинного уряду, який повноважний до призначення нового Кабінету міністрів, - повідомляє "ТСН"

За словами Яценюка, він не задоволений своєю роботою, але за наявних обставин робив усе можливе. "Чи зробили ми все, що могли зробити? Так. Все, що можна було зробити в цій ситуації, все, що можна було витягнути, все, що можна було вирішити, все було зроблено. І за це мені не соромно", - заявив прем'єр.

"2014-й рік дуже складний. 2015-й рік буде не легшим. І це також треба чесно говорити людям. Я сподіваюся виключно на підтримку людей – на ту підтримку, яку ми мали протягом цього року. На ефективність нового уряду, на відповідальність нового парламенту, на взаємодію з новим президентом", - констатував він.

"Іншого шляху, ніж уперед, у нас немає. Долаючи всі труднощі і перепони, в постійній боротьбі – як із зовнішнім агресором, ким є Росія, так і з внутрішнім, чим є корупція, безвідповідальність, неефективність", - сказав Яценюк.

Як повідомлялося раніше, протягом року Україна отримала майже 9 мільярдів доларів допомоги. За словами Яценюка, цю суму країна отримала від міжнародних партнерів.

Зараз ви читаєте новину «Наступний рік буде складнішим - Яценюк». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути