Командувач Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв заявив, що мобільні групи протиповітряної оборони мають у запасі достатню кількість боєприпасів для відбиття ще кількох потужних атак російських окупантів на Київ.
Партнери України надають ракети для переносних зенітно-ракетних комплексів за потреби, адже склад західного озброєння стане ціллю для росіян, пояснив речник Повітряних сил України Юрій Ігнат, пише РБК-Україна.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Росія пробує "ламати" українців. Ударів буде більше" - що готує РФ
"Так було і минулого року, і влітку, і зараз. Партнери надають Україні ракети нагальної необхідності. Зенітні ракети є дефіцитним товаром, як радянські - до С-300 і "Бук-М1", так і західні", - розповів Ігнат.
Речник Повітряних сил заявив, що нічого екстраординарного не відбувається, ворог поступово намагається виснажувати українську протиповітряну оборону, змушує витрачати дорогоцінний боєкомплект ось такими масованими атаками.
У ніч проти 2 січня ворог повторив масовану атаку засобами повітряного нападу різних типів, як це було 29 грудня.
Атаковано цивільну та критичну інфраструктуру, промислові та військові об'єкти, заявив головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний. Основний напрямок удару - столиця України.
Усі 10 аеробалістичних ракет Х-47М2 "Кинджал", які використовувала Росія, були збиті системою протиповітряної оборони Patriot.




















Коментарі