Ексклюзиви
понеділок, 20 січня 2014 20:45

Почалися переговори про врегулювання політичної кризи в Україні - Герман

Почалися переговори про врегулювання політичної кризи в Україні - Герман
Фото: lenta-ua.net

Переговори щодо врегулювання політичної кризи в Україні вже почалися.

Про це повідомила "Радіо Свобода" депутат-регіонал та позаштатний радник президента Віктора Януковича Ганна Герман.

За її словами, в переговорах, які тривають у кабінеті очільника РНБО Андрія Клюєва, беруть участь від об'єднання "Майдан" Юрій Луценко, Руслан Кошулинський від партії "Свобода", Віталій Ковальчук від УДАРу та Олександр Турчинов від "Батьківщини".

"Від влади присутні Клюєв, Андрій Портнов та Олена Лукаш. І ми маємо надію, що сьогодні буде зроблено перший крок для розуміння того, в який спосіб ми домовлятимемося і на які компроміси вдасться піти", – сказала вона.

Герман вважає позитивним сигналом уже сам початок переговорів. За її словами, група переговірників від влади чекала представників опозиції цілий день.

Вона не виключає, що початок переговорів може вплинути на ті радикальні групи, які, за словами Герман, ініціювали сутички з міліцією на вулиці Грушевського в Києві та, на її думку, поставили Україну на межу громадянської війни.

Тим часом у прес-службі Юрія Луценка повідомляють, що наразі в РНБО тривають лише попередні консультації між владою, опозицією та громадськістю щодо організації переговорів.

Раніше лідер УДАРу Віталій Кличко заявив, що владу в переговорах повинен представляти Віктор Янукович, а не Андрій Клюєв, який, на переконання Кличка, причетний до інших випадків застосування сили до мітингувальників – 30 листопада та 1 грудня минулого року.

Зараз ви читаєте новину «Почалися переговори про врегулювання політичної кризи в Україні - Герман». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

134

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути