середа, 27 липня 2011 15:50

На Януковича подали до суду за невиконані обіцянки

На Януковича подали до суду за невиконані обіцянки

У Вищий адмінсуд України надійшов позов проти Віктора Януковича в зв'язку з бездіяльністю президента при виконанні своїх передвиборних обіцянок.

Як пише "Дело", суду просять з'ясувати, чи законний той факт, що досі в Україні не введені податкові канікули для малого бізнесу терміном на 5 років.

Ця ініціатива була озвучена в передвиборчій програмі глави держави ще в 2009-2010 р. Крім того, позивач вимагає знизити ПДВ до 17% з 1 січня 2011 року, податок на прибуток - до 19% з 1 січня 2011 року.

Крім того, нинішній глава держави обіцяв перехід на контрактну армію з 1 січня 2011 року, - про це також зазначено в позові.

Позивач вимагає зобов'язати президента протягом місяця з дня набуття законної сили рішення суду невідкладно внести у Верховну Раду законопроекти про введення податкових канікул і зниження ПДВ, а також про перехід військовослужбовців на контрактну основу.

За даними ЗМІ, автором позову проти президента є правозахисник із Херсона, помічник-консультант народного депутата Юрія Одарченка - Дмитро Ільченко.

Суд відкрив провадження у справі.

Зараз ви читаєте новину «На Януковича подали до суду за невиконані обіцянки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

37

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

28.07.2011 11:46:25valiya77.47.129.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Он, естественно, подумает что сомнительный Сергей Руслан Богдан Игорь, между прочим, - это, наконец, ветхий Сергей Руслан Богдан Игорь.
27.07.2011 22:11:31st94.179.75.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Обман, мошенничество с целью личного обогащения. Все очень просто.Где Закон?
27.07.2011 21:23:36Иван91.123.156.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
На место Януковича уже подготовили белого и пушистого Яценюка! Так что если проголосуете то будет то же самое: -----Д. Ільченко+ 27.07.2011 16:40 В соїх передвиборчих перегонах Янукович заявляв: "Эти казлы мешают нам жить!" Казлы - це всі ми з вами. І сьогоднішня політика ПР направлена на зменшення поголовної численності "казлов". На це направлені всі "реформи" ПР. І в даному питанні, по словах то го ж Януковича "...Донбасс порожняк не гонит". А всі інші обіцянки - це обгорточна бумага.
27.07.2011 21:22:01Иван91.123.156.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
На место Януковича уже подготовили белого и пушистого Яценюка! Так что если проголосуете то будет то же самое: -----Д. Ільченко+ 27.07.2011 16:40 В соїх передвиборчих перегонах Янукович заявляв: "Эти казлы мешают нам жить!" Казлы - це всі ми з вами. І сьогоднішня політика ПР направлена на зменшення поголовної численності "казлов". На це направлені всі "реформи" ПР. І в даному питанні, по словах то го ж Януковича "...Донбасс порожняк не гонит". А всі інші обіцянки - це обгорточна бумага.
27.07.2011 21:18:57Ваня91.123.156.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти
Януковича на нари! Брехун! Корупціонер і країну довів до бідності!
27.07.2011 20:32:37korona93.79.174.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
а на помаранчей подали за обещания на майдане?
27.07.2011 19:43:00Андрей93.73.131.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти
прально, и забрать вертолет, Межигорье и все им накраденное у этого пи**ола и вернуть деньги государству!
27.07.2011 17:27:15Лопатин91.124.22.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти
ще би бачили які дороги .........Особливо в Радехівському районі Львівської області,я ще не бачила таких доріг,що у 2000--2005 до району можна було заїхати за 15-20 хвилин,а тепер 50 хвилин
27.07.2011 17:05:36Любовь92.249.102.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти
этого презика недоразвитого давно нужно гноить в тюрьме, а оно туалеты из золота и бриллиантов себе мурпует
27.07.2011 16:53:13человек95.133.166.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
А я согласен с ремом . Старые люди в далеких селах видят то , ЧТО РЯДОМ С НИМИ . Знаете ,ка на селе - один ляпнул другой подхватил и понеслось . Им сказали Юлька руководит - и все . А ведь на самом деле ей палки в колеса ставили и Ющенко и ПР . Во время кризиса все на ее плечи лягло .
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути