Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц під час зустрічі з президентом США Дональдом Трампом обговорив ситуацію в Україні.
Він показав на мапі, чому Україна не повинна поступатися територіями на користь Росії, покинувши укріплені райони. Про це політик розповів в інтерв'ю виданню Tagesschau.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для припинення війни в Україні Мерц обговорить із Китаєм вплив на РФ
Німецький канцлер вказав президенту США на важливість збереження Україною Одеси
"Лінія фронту, яку зараз утримує Україна, має залишатися на місці і не повинна зміщуватися далі на захід на користь Росії коштом України", - сказав Мерц.
З його слів, на цій лінії створені "справді міцні оборонні рубежі - з бункерами, з протитанковими загородженнями та багатьом іншим".
Він додав, що показав Трампу детально все на мапі. Якщо ця лінія фронту впаде, дорога на Київ буде відкрита, наголосив німецький канцлер.
Європа не прийме угоду щодо України, укладену без її участі. На переговорах із Трампом Мерц наголосив на посиленні тиску на Москву. Він переконаний, що лише через збільшення тиску з боку Вашингтона російський диктатор Володимир Путін буде готовий піти на поступки.




















Коментарі