
У Франції завершилось голосування на виборах в Європарламент.
Перемогла ультраправа партія "Національне об'єднання" проросійської Марін Ле Пен, а партія "Відродження" президента Еммануеля Макрона отримала друге місце, свідчать результати екзитполу Ifop-Fiducial, які опублікувало Le Figaro.
Макрон розпустив французький парламент. Перший тур позачергових виборів відбудеться 30 червня, другий - 7 липня, передає видання Le Monde.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ультраправі ведуть перед. Чи збереже Європарламент єдність після виборів?
Партія Ле Пен, яка входить до фракції "Ідентичність та демократія" в Європарламенті, може здобути підтримку 32,4% виборців, тоді як "Відродження", яка входить до фракції "Renew Europe", можуть підтримати 15,2% виборців.
"Французька партія соціалістів PS-Place publique може посісти третє місце з 14,3% голосів. За нею йдуть ліворадикальна "Непідкорена Франція" (8,3%) та правоцентристи з Les Républicains (7%)", - йдеться в даних екзитполу.
У більшості країн Європейського Союзу 9 червня пройшли вибори в Європарламент.
Проукраїнська Європейська народна партія (ЄНП) отримає найбільшу кількість мандатів і збереже лідерську позицію - 180 депутатських голосів із 720 місць.
Найбільше депутатів до Європарламенту скерують Франція та Німеччина - 81 та 96 відповідно.
Коментарі
Если сравнить средние зарплаты и пенсии в 1985 году (174 рубля и 72 рубля) и в 2011 году (2700 грн и 1200 грн), можно вывести усредняющий коэффициент - 15. По факту стоимость некоторых нематериальных потребностей изменилась так:
- билет в кино в СССР – 35 копеек, в Украине – свыше 35 гривен. Превышение в 100 раз;
- стоимость газеты в СССР – 5 копеек, в Украине – 1,5 грн. Превышение в 30 раз;
- стоимость проезда в городском транспорте в СССР – 3-5 копеек, в Украине – 1,5-3 грн. Превышение свыше 30 раз.
в 10-30 раз, если сравнить цены на продукты первой необходимости:
хлеб 0,24 руб и 4,00 грн, любые продукты, бензин, проезд 0,05 руб и 1,5 грн
"Цей закон був прийнятий відразу після введення гривні, тому всі заборгованості в рублях були переведені в гривневі за коефіцієнтом 1,05. На той момент це була справедлива сума. ..."
========= Брехня! Чудово пам'ятаю, що відразу під час індексації на 1,05 я прикидував, що це далеко! не потрібний коефіцієнт! То було ОКОЗАМИЛЮВАННЯ, імітація індексації!!!
Не в шість- а десять -дванадцять раз! знецінились!!!!Просто порівняти навіть по курсу долара США!
З цифрою дванадцять - згоден.