Ексклюзиви
неділя, 08 грудня 2013 15:57

Людське море: фантастичний вид Євромайдану з "йолки"

Людське море: фантастичний вид Євромайдану з "йолки"
Сьогодні Євромайдан зібрав більше мільйона людей ФОТО: Reuters

Народне Віче сьогодні на Майдані Незалежності зібрало більше мільйона людей. Сміливці зняли вражаюче відео безмежного людського моря із самого вершечка каркаcу новорічної ялинки.

Додамо, що за підрахунками міліції у масових акціях у Києві приймали участь близько 50-ти тисяч осіб.

Масові акції протесту проходять у великих містах України з 21 листопада, після того як Віктор Янукович вирішив не підписувати угоду про асоціацію з Євросоюзом. Найбільш масштабною до 8 грудня була акція, що відбулася минулої неділі, 1 грудня.

Опозиція обіцяє заблокувати Межигір'я, якщо протягом 48 годин уряд Миколи Азарова не буде відправлено у відставку.

Про це сказав депутат від "Батьківщини" Сергій Пашинський на чолі колони опозиції, яка вирушила до Адміністрації президента від мітингу на Майдані Незалежності.

Зараз ви читаєте новину «Людське море: фантастичний вид Євромайдану з "йолки"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

53

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

09.12.2013 00:18:09lutich194.12.78.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

граждане попы-вы куда людей-благословляете или не знаете что ближайшие члены НАТО-Венгрия и Польша, кто-то слышал чтобы эти страны славились-веротерпимостью, или забыли что такое-глобальное ОКАТОЛИЧИВАНИЕ? Так ВАТИКАН Вам-напомнит,там 60 километров-АРХИВОВ. Рим и восстание СПАРТАКА-вспомнит, который родился в северной Фракии, Тустань, которая находится с. Урыч Сколевского района Львовской области, как раз -СЕВЕРОФРАКИЙСКАЯ крепость

08.12.2013 21:51:27Юрий Литвинов178.165.106.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Сколько народу а площади? Из рассчета 1 человек на квадратный метр. Один миллион поместится на 1 кв км, тоесть, на участке 1000х1000 метров. На видео можно наблюдать более плотно стоящих людей, Если смотреть на площадь и прилегающую территорию - вполне возможно, что и миллион, а то и больше.

08.12.2013 18:26:28Alexandr Pavlenko78.25.35.--
  • 32+
  • 0-
  • Відповісти

Великий театр! А кто ж кукловоды rоторые люд простой до отчаяния довели? Три года баснями кормили про "покращення".А когда Народ вышел на улици, то ничего кроме БРЕХНИ опять же сказать не смогли и чтоб лучше усваивались небылицы добавили дубинками по головам .Факел уже зажжен Народ требует ПЕРЕМЕН и СПРАВЕДЛИВОСТИ ,УВАЖЕНИЯ РАВНЫХ ПРАВ и СВОБОД.Может Стоит прислушаться к людям?!!!!

08.12.2013 18:25:17 моня195.230.154.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

А але сама горбушатня ..пару хвилин назад ..завалили акі кабана ідола..Очищається Україна від скверни..Васьок із страни Мокшель коли ви мумію вже землі передасте, може і як індуси просто спалити..чи спустити по мошель ривер..Давай васьок..Бу-га-га..бєдний петьо

08.12.2013 18:02:19VasyaMoskau188.32.28.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Я тебе задал простой вопрос. К чему эта демагогия про улицы? Я эти улицы знаю намного намного лучше тебя, потому что там жил. Ну так что, какая нужна площадь?

08.12.2013 17:53:55 моня195.230.154.--
  • 41+
  • 0-
  • Відповісти

Але хлопці сміливі , з такої висоти і без монтажних приспособ..Молодці звичайно.Картина вражаюча. така маса людей, причому без наказу, за власні кошти, за ідею.За Україну! Слава Україні!!!

08.12.2013 17:55:56Кыця5.149.219.--
  • 36+
  • 0-
  • Відповісти

Народу - Слава!

08.12.2013 17:49:00Кыця5.149.219.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

Так СМИ в РФ давно уже холощеные и стерильные - показывают только то, что угодно Темному Властелину

08.12.2013 18:02:53VasyaMoskau188.32.28.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Причем тут СМИ? Считать умеем? Или подтролливать только?

08.12.2013 17:39:00VasyaMoskau188.32.28.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Без обид только. Давай серьёзно. Ты сам считать умеешь? Как думаешь, какая нужна площадь (кв. м.) чтобы разместить миллион человек, которые могут двигаться?

08.12.2013 21:54:25Юрий Литвинов178.165.106.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Я написал: 1000х1000 кв.м., тоесть, если на кв метр поставить одного чела, то нужен всего 1 кв километр.

08.12.2013 17:28:19tangolet95.158.19.--
  • 18+
  • 0-
  • Відповісти

Команда тролей имени Гани Герман работает!

08.12.2013 16:59:35exUkrainian5.187.84.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Тоді вас люди називали псами,
Бо ви лизали німцям постоли,
Кричали "Хайль!" охриплими басами
І "Ще не вмерла…" голосно ревли.
Де ви ішли – там пустка і руїна,
І трупи не вміщалися до ям.
Плювала кров`ю "ненька Україна"
У морди вам і вашим хазяям.
Ви пропили б уже її, небогу,
Розпродали і нас по всій землі,
Коли б тоді Вкраїні на підмогу
Зі сходу не вернулись "москалі"
Тепер ви знов, позв'язувавши кості,
Торгуєте і оптом, і в роздріб,
Нових катів запрошуєте в гості
На українське сало і на хліб.

В. Симоненко

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути