Ексклюзиви
Четвер, 28 червня 2018 19:21

Ляшко запропонував ліквідувати посаду прем'єра та скоротити кількість депутатів і міністерств

Ляшко запропонував ліквідувати посаду прем'єра та скоротити кількість депутатів і міністерств
Ляшко звернувся до українців з приводу Дня Конституції. Фото: From-ua.com

"Звернення з нагоди Дня Конституції я не випадково роблю на благословенній Лубенській землі, на Полтавщині, на місці садиби родини Шеметів, звідки прийшов до влади гетьман Скоропадський, де Міхновський творив свою історичну працю "Самостійна Україна", а Липинський писав "Листи до братів-хліборобів". На землі, де творилася історія і де створювався хліб", - написав у своїй сторінці в Фейсбук лідер Радикальної партії України Олег Ляшко.

"Минуло більше століття. І знову, як відомі пращури, я з цього історичного місця звертаюсь до українців. Саме тут я, Олег Ляшко, виголошую, що після обрання мене президентом України я залізною рукою об'єднаю і зшию країну, щоб зробити її сильною і заможною. Я пропоную зміни до Конституції, щоб відновити мир і порядок в державі, зупинити хаос і сповзання в прірву анархії, відновити керованість влади, зростання національної економіки та підвищення добробуту кожної української родини", - заявив політик.

"Щоб припинити бардак і хаос, в якому винен діючий президент і влада, я встановлю сильну президентську вертикаль. Без сильної влади не буде сильної України! Відповідальний в Україні має бути хтось один, щоб українці знали, з кого питати", - вважає Ляшко.

"Сьогоднішні заяви Петра Порошенка лише підтвердили, що він не має наміру щось змінювати, а хоче залишити все як є, тобто бідність і хаос. План моїх політичних опонентів зробити Україну парламентською республікою - це ще гірше. Цьому гнилому продажному політичному болоту не можна довірити ні долю України, ні долю і майбутнє наших дітей.

Від взаємознищуючої ворожнечі і боротьби президента, уряду і парламенту передусім страждають українці. Замість того, щоб боротися за робочі місця і достойні зарплати для людей, ці шакали воюють між собою за гроші і повноваження.

Щоб подолати хаос і безвладдя, відновити керованість Державою, прибрати дуалізм у владі, я пропоную:

1. Президент має бути главою Держави і виконавчої влади, формувати уряд і нести повну відповідальність за стан справ в країні. Посаду прем'єр-міністра ліквідувати, кількість міністерств скоротити до 10-12.

2. Скоротити чисельність депутатів Верховної Ради з 450 до 250, заборонити обиратися до парламенту більше двох разів, запровадити механізм відкликання депутатів. Водночас парламент отримає сильні контрольні функції та повноваження, а не бутафорію, як сьогодні. Для цього я ініціюю закон про імпічмент президента, про Тимчасові слідчі комісії. Парламент погоджуватиме ключові кадрові призначення.

3. Звільнити всіх суддів і прокурорів і нових обирати на прямих загальнонародних виборах, а не призначати, як зараз.

Відновлення порядку, встановлення керованості системи влади дозволить відродити Україну і зробити її сильною, захистити кожного українця", - переконаний Олег Ляшко.

Зараз ви читаєте новину «Ляшко запропонував ліквідувати посаду прем'єра та скоротити кількість депутатів і міністерств». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 7015
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути