середа, 05 березня 2025 21:27

Літаки США зі зброєю для України розвернули після наказу Трампа припинити допомогу

Літаки США зі зброєю для України розвернули після наказу Трампа припинити допомогу
Літаки США зі зброєю для України розвернули після наказу Трампа припинити допомогу ФОТО:eastnews.ua

Американські літаки, які транспортували зброю та обладнання до України, були зупинені 3 березня після того, як президент США Дональд Трамп наказав призупинити постачання військової допомоги.

Про це повідомляє NBC News, посилаючись на джерело серед військових.

Наказ був відданий на фоні активного перекидання військового обладнання в Україну. За словами джерела, літаки, які прямували до України, були розвернуті після отримання розпорядження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яку зброю зачепить призупинення допомоги від США

У ніч на 4 березня, за київським часом, представник Білого дому підтвердив, що Трамп наказав призупинити всю військову допомогу Україні. Як уточнює Bloomberg, призупинення стосується всього американського військового обладнання, яке ще не потрапило на територію України, зокрема:

- зброї, що транспортується літаками та кораблями,

- техніки, що перебуває у транзитних зонах у Польщі,

- обладнання, яке готується до відправки.

Рух американських військових вантажів, що прямували в Україну, зупинився близько 03:30 4 березня за київським часом. Всі радники Трампа погодилися з рішенням призупинити допомогу Україні, чітких умов її відновлення Білий дім не озвучив.

Президент США Дональд Трамп наказав призупинити всю військову допомогу Україні. Зупинено буде всю американську військову техніку яка наразі не перебуває в Україні, включно зі зброєю, що перевозиться транзитом на літаках і кораблях, або очікує в транзитних зонах у Польщі.Відповідну вказівку президент США дав главі Пентагону Піту Гегсету.

Зараз ви читаєте новину «Літаки США зі зброєю для України розвернули після наказу Трампа припинити допомогу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути