неділя, 23 березня 2014 16:00

"Крим показав, що в країні немає людей, готових приймати рішення" - експерт

"Крим показав, що в країні немає людей, готових приймати рішення" - експерт
фото: http://zozule4ka.com

Україна втратила Крим із двох причин. Про це в інтерв'ю "Газеті по-українськи" сказав політичний експерт Андрій Окара.


"Перша — стратегічна причина. Для центральної української влади Крим був бідним родичем. Вона мало цікавилася й опікувалася півостровом і його населенням. А Москва багато й ефективно ним займалася, зокрема гуманітарними проектами. Україна там програла інформаційний простір. Друга причина — тактична. Київ міг вигнати з Криму "зелених чєловєчков". Якби мобілізував армію. Цього не зробили через розгубленість, бездіяльність і некомпетентність людей, що прийшли до влади", - зауважив він.


На його думку, втрата Криму – це витверезник для українського суспільства й влади.


"Насправді Крим для України був тягарем в економічному плані. Це — величезна купа пенсіонерів, яким держава виплачує пенсії та надає пільги. Це — мільйон голосів, які постійно підтримують умовного Януковича та Партію регіонів. За рахунок цього перемагали проросійські кандидати. На півострові — розбещена публіка, яка живе за рахунок здачі житла в оренду та курортників. Ситуація в Криму показала, що в країні немає армії, силових структур і людей, готових приймати рішення. Збудоване за радянських часів догнило й розвалилося. А за Януковича ще й цілеспрямовано добивалося. Треба будувати все заново. За приклад формування армії можна взяти Швейцарію. Там вона — народна, у людей на руках — зброя. А люстрацію варто провести за успішним прикладом Польщі й Чехії", - наголосив Окара.

Зараз ви читаєте новину «"Крим показав, що в країні немає людей, готових приймати рішення" - експерт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути