Четвер, 21 жовтня 2010 11:07

КРУ знайшло порушень в уряді Тимошенко на десятки мільярдів

КРУ знайшло порушень в уряді Тимошенко на десятки мільярдів

Контрольно-ревізійне управління виявило порушень у діяльності уряду Тимошенко на суму понад 50 мільярдів гривень.

Про це на прес-конференції заявив глава відомства Петро Андрєєв коментуючи результати перевірки.

За його словами, значна частина цих коштів була виведена з держбюджету і використана на передвиборчу агітацію Тимошенко.

Зокрема, Андрєєв поставив у провину уряду Тимошенко, що кошти, отримані від МВФ, у сумі 36,1 мільярда гривень були використані на забезпечення поточних потреб держбюджету, замість того, щоб витратити їх на погашення зовнішнього боргу.

Також, за словами керівника відомства, Держказначейство, не маючи на те повноважень, надавало позики Пенсійному фонду на суму 42,1 мільярд гривень.

Крім того, Держказначейство, у порушення законодавства, розмістило на депозитних рахунках банків 6,4 мільярди гривень, 1165 мільйонів доларів і 97 мільйонів євро коштів держбюджету. При цьому кошти розміщалися під занижені відсотки, або взагалі без їх виплати.

Більш того, як випливає з результатів перевірки, попередній уряд незаконно використав коштів, отримані згідно з Кіотським протоколом.

Крім того, глава КРУ згадав закупку МНС санітарних автомобілів за ціною, яка була завищена втричі.

"Розслідуванням міжнародних компаній встановлено, що такі автомобілі в Україну не завозилися, а пізніше було виявлено, що вони були завезені по частинах, на два роки раніше і на суму на третину менше, ніж витратило МНС. І це при тому, що ці автомобілі два роки були невідомо де в амортизації", - зазначив він.

Ще одним прикладом зловживань уряду Тимошенко Андрєєв назвав націоналізацію банку "Київ". За його словами, загальна сума порушень склала 815, 7 мільйонів гривень.

Українська правда

Зараз ви читаєте новину «КРУ знайшло порушень в уряді Тимошенко на десятки мільярдів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 11773
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода