Ексклюзиви
середа, 01 серпня 2012 09:13

Кравчук припускає можливий референдум щодо змін Конституції

Кравчук припускає можливий референдум щодо змін Конституції
Деякі розділи Конституції України Кравчук обіцяє обговорити з людьми. Фото: ogo.ua

Із деяких питань щодо зміни Конституції будуть проводитися опитування, можливо, буде референдум.

Про це повідомив екс-президент, глава Конституційної Асамблеї Леонід Кравчук в інтерв'ю 5 каналу, пише Українська правда.

"Деякі розділи, які прописані в Конституції, в тому числі, і повноваження трикутника нашого, або устрій... Зараз виникне запитання у людей: а який у нас буде устрій? Президентсько-парламентська, парламентсько-президентська чи президентська форма устрою правління", - відзначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Янукович не впливає прямо на зміни до Конституції. Він пропонує" - Кравчук

"На такі речі нам доведеться проводити опитування, або може звернутись і безпосередньо до громадян з допомогою форми такої, як референдум", - заявив Кравчук.

"Тобто не можна, скажімо, знаючи, що ми пишемо блуд, вибачте на слові. А пишемо для того, щоб потім хтось колись на це посилався, і хтось колись когось звинувачував, що він був не дуже розумний, коли записував таку норму, знаючи, що вона діяти не може", - підсумував екс-президент.

Зараз ви читаєте новину «Кравчук припускає можливий референдум щодо змін Конституції». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути