четвер, 17 червня 2010 16:19

Регіонали та комуністи знищують парламентський оплот свободи слова?

Регіонали та комуністи знищують парламентський оплот свободи слова?

Депутати від ПР та КПУ залишили засідання комітету зі свободи слова під час заслуховування представників руху "Стоп цензурі!".

Про це повідомив перший заступник глави комітету Андрій Шевченко.

Він також зазначив, що в даний час обговорюється питання про вихід ПР та комуністів з комітету.

"Депутати від ПР та КПУ залишили засідання. І за моєю інформацією , вони зараз обговорюють написання заяв про вихід з комітету", - розповів Шевченко.

Він додав, що якщо кількість комітету буде менше 9 депутатів, то комітет має бути розформований.

Шевченко також розповів, що депутати вийшли з засідання, коли зрозуміли, що першим питанням буде спілкування з представниками руху "Стоп цензурі!".

"Представники "Стоп цензурі!" звернулись до комітету, щоб ми зібралися, бо у них є законодавчі пропозиції - це ухвалення закону про доступ до інформації, закон про суспільне мовлення, зняти норму про співавторство, яка робить того, в кого беруть інтерв'ю, співавтором, переглянути законодавство по суспільній моралі", - розповів депутат.

Крім того, за словами Шевченка, учасники рухи звернулися до парламентарів з проханням не призначати усіх чотирьох членів Нацради від коаліції.

"Регіонали і комуністи наполягали на тому, щоб першим питанням розглядати питання конкурсу Нацради. Ми це питання розглянули вчора. По ньому ухвалено рішення, але воно їх не влаштовує, вони вимагали не слухати "Стоп цензури!", а розглядати це питання. Поставили на голосування, яка пропозиція набрала більшість голосів, та й пройшла. Після цього вони вийшли", - резюмував Шевченко, якого процитувала Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Регіонали та комуністи знищують парламентський оплот свободи слова?». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути