четвер, 24 травня 2012 21:50

Клюєв у сесійній залі пропагував доктрину іншої держави - Томенко

Клюєв у сесійній залі пропагував доктрину іншої держави - Томенко
Віце-спікер парламенту розповів про дії секретаря РНБО. Фото: tsn.ua

Сьогодні під час розгляду мовних законопроектів у парламенті був присутній секретар РНБО Андрій Клюєв. Про це у коментарі Gazeta.ua сказав віце-спікер, "бютівець" Микола Томенко.

За його словами, Клюєв проводив роз'яснювальну роботу серед більшості, аби була необхідна кількість голосів за законопроект про мови.

Томенко наголосив, що у Клюєва виникли сумніви у тому, що група "Реформи заради майбутнього" проголосує "за", тому що Володимир Каплієнко у залі сказав, що вони не підтримують це питання.

ВІДЕО: У Верховній Раді б'ються опозиціонери та "регіонали"

"Я взагалі дивуюся сьогоднішній ситуації. Секретар РНБО різними аргументами переконує, аби голосували за цей законопроект. А насправді це доктрина іншої держави, тому що хочуть розділити державу", - пояснив "бютівець".

Говорячи про те, як опозиція буде діяти далі, адже розгляд мовного законопроекту незавершений, він підкреслив: "Будемо домовлятися про те, щоб всі депутати ВР одним голосуванням або відправляють законопроект на доопрацювання, або відклали розгляд питання. У нас уже були такі випадки, зокрема, із резонансним законопроектом про плани виконання судових рішень. Все зараз у руках керівників фракцій. Наша позиція така: будемо робити все, щоб не допустити того, щоб країну втягти у ще один конфлікт. Достатньо інших соціальних та економічних проблем та переслідування опозиції".

Зараз ви читаєте новину «Клюєв у сесійній залі пропагував доктрину іншої держави - Томенко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

11

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

26.09.2013 09:21:44Леший94.178.226.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ничего удивительного. У меня в возрасте 14 лет такое наблюдалось часто. Я падал от боли, а колики всё продолжалось. Каких-либо физических отклонений в области сердца врачи не находили. Это был кардионевроз. В таком случае ребёнку нужно пояснить, как ему вести себя при приступах обострения.

26.09.2013 08:59:49Кіровоград95.133.124.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

В основній своїй масі лікарі втратили совість. В них перед очима не людина а гроші, які все вирішують. Отак і з медоглядами дітей - злочинна формальність, яка іноді призводить до сумних наслідків. Про які проби Руф"є йде мова, про неї багато батьків навіть і не знають.

25.09.2013 22:00:331111109.162.69.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

просто нагрузки в школах не детские - дети полдня сидят в школе , потом вечер за уроками .

25.09.2013 21:24:48тетяна94.153.112.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Медогляд має бути медоглядом, а не галочкою у шкільних паперах. Знаєте як проводили медогляд в Ялті..... Батьки з дітьми стояли в чергах до свого лікаря, а медсестри просто збирали амбулаторні карти і виносили довідки. Навіть не робили проби Руф"є. Шановні, для чого така довідка?

25.09.2013 21:41:35мама94.232.176.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

і в Білій Церкві так само , я за 1.5 хв пройшла мед огляд з двома синами, на них ніхто навіть не дивився, запитали чи здорові і все.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути