понеділок, 17 лютого 2025 07:18

Келлог зустрінеться з Дудою, щоб поговорити про Україну

Келлог зустрінеться з Дудою, щоб поговорити про Україну
КІт Келлог встретится с Анджеєм Дудой, чтобы поговорить об Украине. Фото: gettyimages

Генерал Кіт Келлог, радник президента США Дональда Трампа та спеціальний представник з питань України та Росії, незабаром відвідає Варшаву для обговорення ситуації в Україні.

Зокрема, у нього запланована зустріч із президентом Польщі Анджеєм Дудою, під час якої політики обговорять питання російської агресії. Про це повідомила очільниця Канцелярії президента Польщі Малґожата Папроцька, пише "Польське Радіо".

"Келлог прагне зрозуміти позицію Польщі у цьому питанні і, можливо, вплинути на неї", - зазначають журналісти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Келлог назвав варіанти тиску на Росію для досягнення миру в Україні

Вони додали, що спецпредставник США вважає, що для досягнення миру в Україні можуть бути необхідні територіальні поступки. Водночас, під час конференції в Мюнхені, він підкреслив важливість більш ефективного застосування санкцій проти Росії.

Кіт Келлог вважає, що визначення того, якою має бути перемога у війні, залежить від самих українців. Водночас він наголосив, що ключовим фактором має стати зупинення бойових дій.

Келлог відзначив мужність українців та неймовірні жертви, яких вони зазнали у війні. Він також згадав, що особисто бачив наслідки війни під час поїздок до Ізюма та інших міст на сході України.

Зараз ви читаєте новину «Келлог зустрінеться з Дудою, щоб поговорити про Україну». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути