Пʼятниця, 22 листопада 2013 11:11

Катеринчук спробує через суд скасувати антиєвропейську постанову Кабміну

Сьогодні 22 листопада Європейська партія України, яку очолює народний депутат Микола Катеринчук, звернулася в Окружний адміністративний суд міста Києва з позовною заявою про  визнання  незаконним та  визнання  не чинним  розпорядження Кабінету  Міністрів  України від 21 листопада 2013 року №  905-р "Питання укладання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їх державами — членами, з іншої сторони", яким серед іншого передбачено "призупинити процес підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом".
"Верховна Рада України у межах своїх повноважень, визначених Конституцією України, визнала європейську інтеграцію держави, подальше укладання Угоди про асоціацію з ЄС та набуття членства у ЄС в якості пріоритетного напряму зовнішньої політики України.  Натомість ухвалене вчора урядом Азарова розпорядження суперечить цим нормам", - наголосив Микола Катеринчук, коментуючи позовну заяву.
"Окрім того це розпорядження не лише суперечить Закону України "Про Кабінет Міністрів України", а й порушує права більшості українців на європейський вибір, який підтримується переважною більшістю українського суспільства. Зокрема, про це свідчать результати останніх чергових виборів народних депутатів України, які відбулись 28 жовтня 2012 року. Так, згідно з відомостями, розміщеними на офіційному сайті ЦВК більше половини виборців, які взяли участь у голосуванні, підтримали ті політичні партії, у програмах яких чітко визначено євроінтеграційний курс розвитку України. В числі них як опозиційні, так і провладні політичні партії", - повідомив народний депутат.
Європейська партія України вважає, що суд має усі законні підстави аби негайно зупинити дію згаданого розпорядження Кабінету Міністрів України і в такий спосіб забезпечити реалізацію прагнень більшості громадян України на інтеграцію до Європейського союзу.

Зараз ви читаєте новину «Катеринчук спробує через суд скасувати антиєвропейську постанову Кабміну». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6002
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути