Понеділок, 22 жовтня 2012 16:46

Кандидат від УДАРу просить зупинити деструктивну діяльність тернопільських представників "Батьківщини"

Кандидат в народні депутати від партії УДАР опублікував відкритого листа до лідерів Об'єднаної опозиції Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, Арсенія Яценюка та Олександра Турчинова з вимогою дати оцінку та зупинити деструктивні дії місцевих представників ВО "Батьківщини" Василя Деревляного та Володимира Бойка.

"Дії та висловлювання місцевих представників ВО "Батьківщина" наштовхують на думку, що головним їх завданням є розпалювання міжусобної боротьби в опозиційному таборі. Василь Дервляний та його помічник Володимир Бойко усі свої сили спрямували не на боротьбу з режимом Януковича, а на дискредитацію мене, як кандидата в народні депутати. Вони жодним критичним  словом не згадують провладного кандидата, однак з дивним завзяттям займаються боротьбою зі мною. Усі інтерв'ю, зустрічі з громадою, агітаційні матеріали кандидата від "Батьківщини" Володимира Бойка, супроводжуються брудною, наклепницькою інформацією щодо моєї скромної особи.

У свою чергу, за всю виборчу кампанію я не сказав жодного лихого слова щодо колег по опозиції, завжди  виступав  і виступаю з ініціативами об'єднання зусиль у боротьбі з окупаційним режимом.

Заяви і дії згаданих осіб шкодять усім опозиційним силам, сприяють роз'єднаності патріотичного табору, вносять смуту та розчарування в душі українських громадян. Складається враження, що Деревляний і Бойко працюють на програш опозиційних сил  у 165 виборчому окрузі та свідомо сприяють перемозі кандидата від влади. Більше того, очільники місцевої "Батьківщини" діють всупереч настановам Юлії Тимошенко, яка неустанно закликає усі опозиційні сили до уникнення взаємопоборення та спільної дії. Діяльність цих "опозиціонерів" дискредитують об'єднану опозицію і унеможливлюють нашу подальшу співпрацю в парламенті.

Закликаю Вас зупинити деструктивні та провокаційні дії Василя  Дервляного та Володимира Бойка та унапрямити їхню енергію в русло боротьби з окупаційним режимом", - пише в листі Петровський.

Зараз ви читаєте новину «Кандидат від УДАРу просить зупинити деструктивну діяльність тернопільських представників "Батьківщини"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6935
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути