- На сьогоднішній день 80% виборчих комісій прямо чи опосередковано контролюються Партією регіонів.
 -   	
 - Про це на конференції повідомив перший заступник партії "Батьківщина" Олександр Турчинов.
 -   	
 - "Але цього їм виявилося замало. Маючи повний контроль над ЦВК, територіальними виборчими комісіями, Партія регіонів вирішила максимально блокувати участь представників "Батьківщини" у комісіях усіх рівнів", - зазначив він.
 -   	
 - Зокрема, за його словами у виборчих комісіях Донецьку немає жодного члена від партії "Батьківщина".
 
- Турчинов також повідомив, що на виборах не реєструються спостерігачі від партії
 -   	
 - "Господарі Донецька хочуть продемонструвати рекордні результати. І для цього їм не потрібні свідки", - повідомив він.
 -   	
 - Екс-перший віце-прем'єр також заявив, що у регіонах відбувається масове зняття з реєстрації кандидатів від партії "Батьківщина".
 -   	
 - "Наприклад, у Тернопільській області "ліві" партії подають у їхніх списках активістів від партії "Батьківщина", які не збиралися брати участь у виборах від цих політичних сил. На підставі цього не реєструють списки "Батьківщини", - сказав він.
 -   	
 - За словами Турчинова не змінєю ситуацію навіть звернення до судів.
 
- "Вони не виконують навіть рішення їхніх судів. У Олександрії комісія відмовила у реєстрації в списках "Батьківщини" на підставі заяви колишнього члена партії, який зазначив, що йому не подобається цей список. Апеляційний суд зобов'язав її зареєструвати список. Але рішення не виконане до цього часу", - відзначив політик
 -   	
 - "Це не виборчий процес. Це просто бандитизм", - резюмував він.
 
- Gazeta.ua
 
    
    ×
    
    
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   









            
            
            
            
                        













Коментарі
2