Середа, 11 листопада 2009 10:16

Гуцули голосуватимуть за Ющенка

Гуцули голосуватимуть за Ющенка

Еліта Прикарпаття публічно висловила позицію про підтримку на виборах президента чинного глави держави і закликала жителів Івано-Франківської області голосувати за "народного і нашого, гуцульського, президента Віктора Ющенка".

Звернення еліти гуцульського краю оприлюднила Івано-Франківська облдержадміністрація.

Автори звернення зазначають, що Віктор Ющенко "прагне об"єднати націю на принципах державотворчої роботи з усіма регіонами. Його об"єднавчий клич охоплює всі українські простори: від Карпат до Донбасу, від Полісся до Криму - єдину самостійну соборну Україну".

"Особливу президентську турботу, увагу і надзвичайно велику допомогу відчув кожен мешканець нашого району під час ліквідації наслідків липневої повені. Завдяки зусиллям президента вся Україна відбудовувала Верховину. Люди отримали фінансову, гуманітарну допомогу. Всі постраждалі від стихії населені пункти були забезпечені продуктами харчування, медикаментами і всім необхідним для життєдіяльності", - наголосили гуцули.

Крім того, автори звернення нагадують, що Ющенко видав указ Про збереження та популяризації гуцульської культури, а гуцульський фестиваль "Гірське Долинне літо" став всеукраїнським, тому, починаючи з 2010 року, на його проведення передбачено державне фінансування.

"Для створення достатку гуцульських сімей розроблена президентська програма у тваринницькій галузі. Гуцули отримають безкоштовно асигнування для придбання корів і овець з метою виробництва екологічно чистої продукції в нашому, Верховинському регіоні та її реалізації в Україні та за кордоном", - наголошується в документі.

"Так чи не варто, дорогі верховинці, підтримати на президентських виборах нашого народного президента Віктора Андрійовича Ющенка, який живе турботою про наш чарівний гуцульський край і допоміг у його розвитку, як ні один колишній президент або інший високопосадовець? Варто і потрібно, бо то є наш президент", - заявляють автори звернення.

"Якщо ми хочемо мати вільну українську державу, якщо ми хочемо бути сильною і заможною країною, якщо ми хочемо жити багато і щасливо у своїй самостійній і соборній Українській державі - голосуймо за народного й нашого, гуцульського, президента Віктора Ющенка", - закликали представники гуцульської еліти.

10 листопада Віктор Ющенко вперше зустрівся з виборцями як кандидат у президенти України.

Кореспондент
Зараз ви читаєте новину «Гуцули голосуватимуть за Ющенка ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6971
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути