Четвер, 31 січня 2008 13:01

Гриценко: "У Секретаріаті Ющенка, і у Єханурова немає професіоналів"

У Секретаріаті Президента України і Міністерстві оборони немає достатньої кількості фахівців, які здатні проконтролювати процес переходу армії на контракт, заявляє голова Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко.

Виступаючи на круглому столі "Актуальні проблеми переходу Збройних Сил України на комплектування військовослужбовцями за контрактом", екс-міністр оборони сказав: "Щоб контролювати, треба мати професійні знання, а зараз складається ситуація, що і формулювання, і їхнє виконання покладаються на Генеральний штаб і лише частково на деякі департаменти Міноборони. Як спрацює Генеральний штаб, як спрацюють військові, так і буде".

На думку Гриценка, це пов"язано з тим, що відповідного професійного рівня для змістовного контролю і визначення завдань на найвищому рівні "в апараті Президента немає, в апараті міністра зараз з об"єктивних причин немає".

Гриценко додав, що усі троє нових заступників міністра оборони є спеціалістами у сфері державного майна та фінансових потоків і не розуміють змістовної частини процесу переходу на контрактну армію.

Він вважає, що утакій ситуації дуже важко робити правильні кроки. "У військових своя етика – як сказали, так і треба робити", - зауважив Гриценко і додав, що це було наочно видно, коли Президент Віктор Ющенко запропонував скоротити чисельність армії у 2008 році на 17 тисяч осіб, а військові, розуміючи, що цього не можна робити, погодились, пише УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Гриценко: "У Секретаріаті Ющенка, і у Єханурова немає професіоналів"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 15095
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода