Ексклюзиви
Четвер, 14 червня 2007 15:42

Гриценко переводить міноборони на стандарти НАТО

Міністерство оборони України переходить на кодифікування предметів постачання за стандартами НАТО.

В правлінні прес-служби оборонного відомства, про це йдеться в наказі міністра оборони України Анатолія Гриценка N115 від 3 червня цього року "Про затвердження Положення про кодифікування предметів постачання Озброєних Сил України".

Це рішення ухвалене з метою підвищення ефективності і досягнення сумісності системи кодифікування предметів постачання Збройних сил України з аналогічними системами інших держав, які використовують Систему кодифікування НАТО.

Наказ міністра оборони прямований на забезпечення функціонування системи кодифікування предметів постачання ЗС України, яка дає можливість створити інформаційну базу про предмети постачання і їх виробників і постачальників, усунути дублювання предметів постачання, забезпечити оптимізацію їх накопичення і розподіл запасів.

В основу Положення про кодифікування предметів постачання ЗС України встановлені вимоги керівництва НАТО з кодифікування (ACodP-1). Дія цього Положення розповсюджується на всі суб`єкти предметів постачання системи кодифікування – від Центрального органу кодифікування Міністерства оборони України до виробників (постачальників) і акредитованих органів по кодифікуванню.

Метою кодифікування предметів постачання є підвищення ефективності управління номенклатурою предметів постачання на всіх етапах життєвого циклу, забезпечення необхідних умов для автоматизованого обліку, поліпшення управління запасами предметів постачання в системі матеріально-технічного забезпечення (системі логістики) Збройних сил України, передає УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Гриценко переводить міноборони на стандарти НАТО». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 26433
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода