четвер, 06 грудня 2012 20:19

Євросоюз хоче висунути Україні конкретні умови асоціації - ЗМІ

Євросоюз хоче висунути Україні конкретні умови асоціації - ЗМІ
В позиції ЄС щодо України пропишуть конкретні питання, які слід вирішити, аби підписання документа про асоціацію стало можливим. Фото: hvylya.org

У проекті рішення Ради ЄС з питань зовнішньої політики з українського питання закладені конкретні умови підписання Угоди про асоціацію з Україною.

Такий проект рішення, яке належить схвалити на засіданні Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ в майбутній понеділок, 10 грудня, був схвалений на засіданні постійних представників країн-членів ЄС (COREPER-2) в минулу середу в Брюсселі.

"Не стояло питання - "підписувати чи не підписувати" (Угоду про асоціацію), стояло тільки питання "коли", - повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в Раді ЄС на умовах анонімності.

"Було прийнято рішення, яке ще раніше було озвучено і керівництвом ЄС, що в нинішніх умовах Угоду підписано бути не може. Документ буде підписаний тоді, коли Київ створить для цього необхідний клімат", - сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ЄС закликали українську владу вирішити проблемні питання

За словами джерела, в позиції ЄС щодо України будуть прописані конкретні питання, які мають бути вирішені для того, щоб підписання документа стало можливим.

Співрозмовник агентства не став вдаватися в деталі умов, вказавши, що це давно відомі проблемні сфери, які і раніше викликали занепокоєння у ЄС.

Зокрема, це стосується прийняття Виборчого кодексу, вирішення питання вибіркового правосуддя, судової реформи.

Як відомо, 19 листопада в рамках засідання Ради ЄС з питань зовнішньої політики відбулася попередня дискусія з українського питання, актуальність якого була відсунута на задній план подіями в секторі Газа.

Зокрема, в ході обговорення було озвучено думку, що для підписання Угоди Україна повинна виконати конкретні умови. Представники одних країн висловлювалися за те, щоб умови були жорсткими, інші - менш жорсткими.

Зараз ви читаєте новину «Євросоюз хоче висунути Україні конкретні умови асоціації - ЗМІ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути