Вівторок, 22 липня 2008 12:14

Єдиний Центр погрожує судом газеті Тимошенко

Партія "Єдиний Центр" вимагає від газети "Вечерние вести" спростувати недостовірну інформацію, опубліковану в статті "В новую партию Ющенко народ загнали под угрозой увольнения" (номер від 14 липня 2008 року, автор – Марина Данилюк), оскільки висвітлення діяльності партії, а саме повідомлення про начебто примусову участь у партійних заходах, не відповідає дійсності.

Як повідомили у прес-службі "Єдиного Центру", партія вже надіслала газеті відповідного листа.

У ЄЦ підкреслюють, що цитата, приписана одному з учасників партійного з"їзду: "Работаю начальником отдела образования в райгосадминистрации. Начальство сказало ехать в Киев и еще пятерых человек с собой прихватить. А то уберут всех к чертовой матери! – сетовал Андрей Матвеевич, приехавший из Днепропетровской области. – По дороге в столицу сломался спецавтобус. Пришлось добираться на маршрутке за свои деньги", не лише недостовірна, а й завдає шкоди репутації партії.

У "Єдиному Центрі" заявляють, що відповідно до реєстраційних документів і протоколу Дніпропетровської обласної організації партії від 8 липня 2008 року, "Андрій Матвійович, керівник відділу освіти" від Дніпропетровської області на з"їзді присутнім не був і делегатом не обирався". "Крім того, делегація від області прибула до Києва на залізничному транспорті, що засвідчують відповідні документи, а не спецавтобусом, як зазначено у статті. Про абсолютну надуманість подій свідчить і факт, що за інформацією Єдиного Центру, керівника відділу освіти в Дніпропетровській області з таким ім"ям немає", – йдеться у повідомленні прес-служби.

Враховуючи вищезазначене, керуючись ст.28 Конституції України, ст.ст. 23, 94 Цивільного кодексу України, ст.ст. 9, 29 закону України "Про інформацію", "Єдиний Центр" вимагає від редакції газети "Вечерние вести" подати у найближчому номері спростування недостовірної інформації та вибачення.

У ЄЦ також наголошують, що готові обстоювати свою правоту в суді, і в разі порушення справи наполягатимуть на компенсації моральних збитків в обсязі вартості двох примірників посібника Даніеля Корню "Етика засобів масової інформації". Ці книжки партія має намір подарувати редакції газети "Вечерние вести", повідомляє УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Єдиний Центр погрожує судом газеті Тимошенко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20775
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода