Четвер, 16 жовтня 2008 17:55

ЦВК констатує зрив календарного плану проведення виборів

ЦВК констатує зрив календарного плану проведення виборів
В Центральній виборчій комісії констатують зрив виконання календарного плану проведення дострокових виборів.

Зокрема, заступник голови Центральної виборчої комісії Жанна Усенко-Чорна розповіла, що на сьогоднішній день окремі положення календарного плану підготовки до дострокових виборів не виконані. Так, серед іншого, вже закінчився термін, до якого ЦВК мала ухвалити рішення щодо визначення кількості кандидатур від парламентських фракцій в окружних виборчих комісіях. "Такого рішення комісія не прийняла, оскільки діє заборона, встановлена ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва щодо неможливості ухвалення ЦВК будь-яких рішень", - зауважила Усенко-Чорна.

Також вона звернула увагу на те, що ЦВК досі не перераховані кошти на проведення дострокових виборів, що також суттєво ускладнює підготовку до виборів. "Досить проблематично виглядає друк бюлетенів, оскільки технологічно закупівля послуг з виготовлення захищеного паперу, друк бюлетенів, а також їх доставка в регіони займає певний час", - зауважила заступник голови ЦВК, додавши, що не виділення коштів ставить під загрозу цей процес.

Відповідаючи на запитання, чи свідчить це про те, що 7 грудня дострокові вибори до парламенту вже не відбудуться, вона зауважила, що про це говорити ще зарано. "Можливі будь-які варіанти, можливі різні рішення. Наприклад: на виконання рішення суду ЦВК, із зміщенням певних строків, буде приймати ті чи інші рішення. Такі варіанти теж можливі", - наголосила Усенко-Чорна.

Вона підтвердила, що засідання комісії не відбуватимуться доти, поки не буде скасована ухвала Окружного адміністративного суду міста Києва.

Як відомо, розгляд апеляції на ухвалу про призупинення указу Президента щодо оголошення дострокових виборів перенесено на п"ятницю, 17 жовтня 2008 року, повідомляє УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «ЦВК констатує зрив календарного плану проведення виборів ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 7308
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути