Ексклюзиви
вівторок, 04 квітня 2017 16:18

Четверта країна ЄС офіційно засудила агресію РФ в Україні

Четверта країна ЄС офіційно засудила агресію РФ в Україні
Латвія документально засудила російську агресію. Фото: twitter.com

Латвія засудила дії Росії на території Донецької та Луганської областей і закликала Російську Федерацію припинити вогонь на Донбасі. Це четверта держава ЄС, яка в офіційному документі засудила агресію РФ проти України.

Про це у Facebook повідомив прес-секретар президента Святослав Цеголко.

"Латвія стала четвертою державою ЄС, яка в офіційному документі засудила російську агресію проти України на Донбасі", - написав Цеголко.

"Наші країни рішуче засуджують агресію Росії проти України, наслідком якої стали незаконна тимчасова окупація частини території України – Автономної Республіки Крим і міста Севастополь. Україна високо цінує політичну підтримку та практичну допомогу, яку надає Латвія у протидії російській агресії та відновленні свого суверенітету та територіальної цілісності в межах міжнародно-визнаних кордонів", - ідеться у спільній заяві президентів України Петра Порошенка та Латвії Раймондса Вейоніса.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко з Латвії пригрозив Путіну

У березні 2014 року після введення військ Росія анексувала український Крим. Згодом почала дестабілізувати ситуацію на Донбасі. РФ постачає терористам ДНР і ЛНР озброєння та направляє на Донбас найманців і свої регулярні війська. Із середини квітня 2014 року в Луганській і Донецькій областях тривають бойові дії.

18 вересня 2014-го Європейський парламент визнав і засудив Російську Федерацію за ведення неоголошеної гібридної війни проти України з використанням регулярних російських військ та підтримку незаконно озброєних угруповань.

Зараз ви читаєте новину «Четверта країна ЄС офіційно засудила агресію РФ в Україні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути