Ексклюзиви
Понеділок, 07 квітня 2008 17:24

Черновецький неефективно розтратив 400 мільйонів

Рахункова палата вважає неефективним використання Київською міською держадміністрацією і Міністерством фінансів коштів, виділених на реалізацію "Програми забезпечення виконання в 2007 році Києвом функцій столиці України".

"Відповідно до висновків аудиторів, управління бюджетними коштами, виділеними на виконання програми, Київською міською державною адміністрацією і Міністерством фінансів України в низці випадків відбувалося з порушенням законодавства, непрозоро і неефективно, а затверджені програмою заходи виконані не в повному обсязі", - говориться в повідомленні.

Зокрема, планування адміністрацією і Мінфіном потреби в коштах для забезпечення фінансування програми, розподіл джерел і напрямків її фінансування здійснювалися за відсутності обґрунтованих розрахунків, що є порушенням положень Бюджетного кодексу щодо обґрунтування показників при формуванні бюджету.

Колегія Рахункової палати повідомляє, що при використанні коштів субвенцій із державного бюджету міському бюджету Києва на виконання столичних функцій із порушенням законодавства і неефективно в цілому витрачено 386 млн. гривень.

Відповідно до висновків Рахункової палати, Мінфін і міськадміністрація не забезпечили своєчасне фінансування за рахунок коштів субвенцій заходів програми, і це призвело до їх тривалого невикористання, невиконання запланованих обсягів робіт і неефективного управління коштами в 2007 році.

Також у результаті неналежного контролю Київміськадміністрацією при використанні грошей субвенцій допускалися порушення законодавства при проведенні тендерних процедур, затвердженні інвестиційних програм.

Про результати аудиту проінформовані Верховна Рада, Кабінет міністрів і Київміськадміністрація.

Як повідомлялося, у лютому мер Києва Леонід Черновецький заявив, що вважає недостатнім фінансування з держбюджету витрат на виконання Києвом столичних функцій.

У січні Київська міська рада ухвалила міський бюджет на 2008 рік із доходами 20,327 млрд. гривень і витратами 20,726 млрд. гривень, повідомляє Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Черновецький неефективно розтратив 400 мільйонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 12886
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода