понеділок, 10 червня 2013 23:39

"Це підтверджує політичну вмотивованість справи" - Одарич про свій домашній арешт

"Це підтверджує політичну вмотивованість справи" - Одарич про свій домашній арешт
Фото: dzvin.org

Кримінальну справу проти екс-мера Черкас порушили за звільнення кількох працівників міськвиконкому у період 2007-2008 років. Головний акцент у ній роблять на звільненні трьох заступників міського голови, яких, фактично звільнила міська рада, а не міський голова.

"Більше того, звільнення відбувалось за поданням депутата міської ради Арія Матвєєва. Саме міська рада і мала потім виконати рішення суду щодо поновлення на роботі цих людей. Цікаво, що у тексті підозри ані слова немає про те, що це було рішенням міської ради і, до речі, ніхто з потерпілих не оскаржує рішення", - пояснив Сергій Одарич. -  Це очевидна спроба зробити міського голову крайнім за дії ради. Що стосується того, що міському бюджету завдано збитків на загальну суму майже 600 тис. грн., то це - заробітна платня, виплачена, до речі, за рішенням суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Метро на Троєщину в Києві можуть почати будувати восени

Також Сергій Олегович здивований запобіжним заходом у формі домашнього арешту.

"Це може свідчити про політичну вмотивованість цієї справи. Яку суспільну небезпеку я становлю? Людина, яка видала розпорядження у 2007 році, людина, яка на сьогодні не обіймає жодної посади? Як на мене, це - очевидне бажання прибрати мене з публічної площини. Не дати можливості вільно спілкуватись із іноземними послами та журналістами", - зазначає Сергій Одарич.

На завтра, вівторок, на 12.00 призначено суд, де мають визначити питання про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Зараз ви читаєте новину «"Це підтверджує політичну вмотивованість справи" - Одарич про свій домашній арешт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути