Ексклюзиви
Вівторок, 15 липня 2008 12:40

АрселорМіттал Кривий Ріг сподівається на конструктивний діалог з Семенюк

Фонд державного майна України до сьогоднішнього моменту офіційно не повідомив ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" про ухвалені рішення щодо виконання компанією своїх інвестиційних зобов`язань.

Про це йдеться в офіційній заяві "АрселорМіттал Кривий Ріг", обнародуваній прес-службою компанії.

"Тому керівництво ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" не може прокоментувати дану ситуацію доти, доки від Фонду держмайна України не буде одержано і проаналізовано офіційний документ", йдеться в заяві

У заяві також наголошується, що на зустрічі 3 липня адміністрація ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" надала Фонду держмайна документи, які підтверджують виконання всіх пунктів інвестзобов`язань.

"Рішення спірних питань буде досягнуто за допомогою конструктивного діалогу з Фондом держмайна України", йдеться в заяві.

Фонд держмайна 14 липня заявив, що надіслав листа в Кабінет Міністрів України з інформацією про невиконання покупцем держпакета акцій ВАТ "Криворіжсталь" умов договору купівлі-продажу, і поінформував про необхідність виділення коштів у розмірі близько 72,7 млн. грн. для здійснення судочинства з розірвання цього договору.

Як повідомили у Фонді, актом перевірки виконання умов договору купівлі-продажу акцій "Криворіжсталі" в 2007 році, проведеної ФДМУ 24-28 березня 2008 року, зафіксоване невиконання умов договору у сфері інноваційно-інвестиційної діяльності (реалізація заходів з реконструкції коксівних батарей N3 і N4), природоохоронної діяльності (реконструкція цеху сіркоочищення коксохімічного виробництва), соціальної діяльності (витрати Товариства на поліпшення соціально-побутових умов працюючих на рівні не менш як 0,5% суми реалізованої продукції ВАТ за рік, виконання колективного договору в повному обсягу).

У прес-службі ФДМУ також відзначили, що 3 липня комісія Фонду, розглянувши скаргу інвестора підприємства - компанії "АрселорМіттал", ухвалила рішення залишити висновки акту поточної перевірки без змін.

Компанія Mittal Steel Germany GmbH (Німеччина) наприкінці жовтня 2005 року придбала 93,02% пакета акцій ВАТ КГМК "Криворіжсталь". 28 жовтня 2005 р. Фонд держмайна України і Mittal Steel Germany GMBH підписали договір купівлі-продажу, яким передбачена велика соціально-екологічна програма.

"АрселорМіттал Кривий Ріг" є найбільшим виробником металопродукції в Україні. Спеціалізується на виробництві сталі, готового прокату, чавуну, агломерату та інших видів металургійної продукції.

До 90% продукції комбінат постачає на експорт УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «АрселорМіттал Кривий Ріг сподівається на конструктивний діалог з Семенюк». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20503
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода