
Президент Віктор Янукович почав систематичну кампанію зі знищення в Україні будь-якої життєздатної опозиції.
Про це йдеться у доповіді Міжнародної правозахисної організації Freedom House про стан свободи у світі за 2012 рік, яка оприлюднена на сайті Агентства ООН у справах біженців.
"У 2011 році Янукович почав систематичну кампанію з вилучення будь-якої життєздатної опозиції Партії регіонів напередодні парламентських виборів, призначених на 2012 рік", - цитує доповідь УНІАН.
"Найважливіше, що прокурори висунули багато різних звинувачень проти Тимошенко, сильного опонента Януковича, з метою забезпечити кримінальне переслідування", - зазначили в організації.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Freedom House занепокоєні зростанням вибіркового переслідування в Україні
У документі нагадується, що у жовтні 2011 року Тимошенко була засуджена до семи років ув'язнення.
Freedom House також зазначає, що вуличні протести проти переслідування Тимошенко та інших колишніх чиновників придушували правоохоронці, а організаторів акції заарештовували.
У доповіді також згадується ряд осіб, які були попередньо ув'язнені у 2011 році. Серед них - представники колишнього уряду Тимошенко і менш ніж 14 осіб, яких звинувачували в руйнуванні пам'ятника Сталіну у Запоріжжі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лавринович пояснив "Freedom House", що не слід брати до уваги
Як відомо, в цілому за підсумками року Freedom House понизила на один пункт рейтинг політичних прав в Україні - з трьох до чотирьох.
Коментарі
9Для них важно только взятки получать + раскрываемость дел. А кто будет сидеть им уже неважно.
...Украинских солдат заставляли убивать собак, чтобы они не боялись крови...
Ось таких ментів, лікарів, прем"єрів, президентів -теж на нари.
Ну что ,всадники без головы ?
Для режима не важна жизнь человека, ну хоть уже честно признаются. А то - "почую кожного"!!! , "покращення"!!!
да и им по ,,, кто сидит главное что бы сидели не могут признать свой непрофесионализм и тупорылость
... питомо українська назва клітора – линдик./чи ландик.../...
"... для нас это не важно" конечно не важно, вам лишь бы в журнале галочку поставить, что убийство расследовано, а то что невинный человек сидит для вас не важно!
маєш рацію Володимире, ніхто не служить закону. а тільки начальству та її величності "галочці " в графі "розкриті злочини", люди для них таргани, що не гріх и розчавити
Интересно, а кто-нибудь ответит за такие "расследования"?