четвер, 11 квітня 2013 14:04

Янукович не виключає, що розпустить Раду, але "у крайньому випадку"

Янукович не виключає, що розпустить Раду, але "у крайньому випадку"
Віктор Янукович Фото: zn.ua

Президент України Віктор Янукович вважає розпуск Верховної Ради крайнім заходом.

"Коли мені говорять, давай, розжени парламент, я можу поступити жорстко, але це тільки в крайньому випадку. Ми не такі багаті, щоб проводити постійно вибори. Це будуть вибори за наш з вами рахунок", - сказав Янукович на зустрічі з колективом підприємства "Евері" в четвер в Миколаєві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заступниця Пшонки розповіла, куди поділися мільйони Щербаня

У той же час, президент висловив сподівання, що депутати зможуть домовитися і розблокувати роботу Верховної Ради.

 

Зараз ви читаєте новину «Янукович не виключає, що розпустить Раду, але "у крайньому випадку"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

35

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

14.04.2013 18:29:5943246.119.124.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

УВАГА !!! Інформація для вкладників ПАТ "ЗАХІДІНКОМБАНКу" - банк практично збанкрутував !!! Був найгірший банк. Швидко виривайте свої депозити з цього збанкрутілого банку !!!

12.04.2013 05:14:11ира46.200.111.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Рецидивист с 2-мя ходками за Ю В ТИМОШЕНКО ответит своей поганой шкурой.

11.04.2013 20:46:45Анархист79.110.134.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вы знаете откуда я вынул этот палец? Да-да, с того самого места, о котором вы подумали.Не только Лиза умеет в дерьме ковыряться. Мы с ней одной крови.

11.04.2013 22:41:16Укр.109.196.191.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Капрофил-вафлист.

11.04.2013 18:27:08Укр.109.196.178.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

А це ... і в правду сприймає себе президентом.

11.04.2013 16:42:14избиратель77.239.179.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

мы не такие богатые, чтобы содержать зарвавшихся рыго-хамов

11.04.2013 15:19:33uxivas94.27.84.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Отмыть нужно ВР и Януковича,народ должен отмывать каждое слово свего игрока.

11.04.2013 15:07:36Черкасец77.121.221.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

"Мы не такие богатые, чтобы проводить постоянно выборы". Что габанули "семейку"? Или просто обанкротилась?

11.04.2013 15:05:19підрахуй-ківалов194.44.164.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

ми не такі багаті, щоб проводити постійно вибори, - сказало чивокуня, колупаясь в золотому унітазі...

11.04.2013 15:00:38Бусурман195.5.109.--
  • 20+
  • 0-
  • Відповісти

Ми за наш рахунок утримуємо таких як Янукович, - а це набагато дорожче аніж позачергові вибори.

11.04.2013 14:53:05ъ46.98.150.--
  • 19+
  • 0-
  • Відповісти

Ну да мы не такие богатые,чего не скажеш о гаранте и его сынке.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути