Ексклюзиви
Четвер, 09 вересня 2010 09:51

Янукович надавав Азарову завдань на два місяці

Янукович надавав Азарову завдань на два місяці

Президент Віктор Янукович доручив уряду в двомісячний термін розробити і затвердити до 10 національних проектів за кожним з чотирьох напрямків, підтриманих Комітетом з економічних реформ.

Це визначено в указі "Про заходи щодо визначення та реалізації проектів з пріоритетних напрямів соціально-економічного та культурного розвитку", який президент підписав у 8 вересня.

Згідно з указом, йдеться про такі чотири напрямки:

- Нова енергія,

- Нова якість життя,

- Нова інфраструктура,

- Олімпійська надія-2022.

Уряду доручається у двомісячний термін розробити і затвердити до 10 проектів по кожному напрямку.

Так, в рамках напрямку "Нова енергія" будуть розроблені проекти, які передбачають використання альтернативних джерел енергії або диверсифікацію поставок енергоносіїв в Україну.

"Нова якість життя" передбачає розробку проектів, спрямованих на вирішення проблеми забезпечення громадян доступним житлом, створення умов для здобуття громадянами якісної освіти, поліпшення медичного обслуговування, забезпечення безпечної для життя і здоров"я навколишнього середовища.

Проекти, спрямовані на підвищення ефективності використання транзитного потенціалу України, будуть розроблені в рамках напрямку "Нова інфраструктура".

"Олімпійська надія-2022" передбачає розробку проектів, спрямованих на підтримку олімпійського руху в Україні, "розвиток спорту вищих досягнень".

Згідно з указом, до розробки проектів будуть залучені Державне агентство України з управління національними проектами, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади, громадські організації.

Уряду також доручено розробити необхідні зміни до законодавства з метою надання статусу національних проектів, які реалізуються за вищевказаними пріоритетними напрямами.

Уряду доручається розробити необхідну документацію та техніко-економічне обгрунтування проектів, вжити заходів щодо притягнення до їхньої реалізації інвесторів.

Згідно з указом, під ас розробки проекту закону про державний бюджет України на наступні роки мають бути передбачені видатки на реалізацію проектів за пріоритетними напрямами.

Прем"єр-міністр України має щомісяця доповідати про перебіг виконання цього указу. Указ набуває чинності з дня його опублікування.

Корреспондент.net

Зараз ви читаєте новину «Янукович надавав Азарову завдань на два місяці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 12993
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода