Ексклюзиви
субота, 07 грудня 2013 03:53

Янукович дав добро на вступ до Митного союзу - ЗМІ

Янукович дав добро на вступ до Митного союзу - ЗМІ
Фото: lenta-ua.net

Президент України Віктор Янукович у п'ятницю підписав стратегічну угоду з Росією, яка включає в себе зобов'язання про приєднання до Митного союзу.

Про це повідомив редактор The Economist Едвард Лукас, посилаючись на власні джерела, передає "Українська правда".

"Чув, що Янукович в Сочі сьогодні підписав стратегічну угоду з Росією, яка включає 5 мільярдів, в тому числі передоплата, ціна на газ 200 доларів плюс угода про приєднання до Митного союзу", - написав на своєму Twitter Лукас.

Окрім того, Янукович отримає від Путіна 15 млрд доларів.

За його словами, деталі були розроблені в Москві, "західні уряди шоковані".

У зв'язку з цим, зазначає Лукас, очікуються демонстративна поведінка з боку президента Росії Володимира Путіна стосовно підписання, і дуже жорстка реакція (розгін, введення надзвичайного стану) в Україні.

Як відомо, у п'ятницю ввечері Янукович близько 6 годин провів в Росії, де зустрічався з Путіним.

Зараз ви читаєте новину «Янукович дав добро на вступ до Митного союзу - ЗМІ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

395

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

07.12.2013 23:40:25lutich91.219.220.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Чи галичани- забули, як к1лька рок1в тому, на м1тингу у Львов1, малювали Яценюку- з1рки дав1да та кидали в нього яйця? Чи ви тод1-помилились, чи нема н1 кого з Черн1вц1в, чи хто вас-очолив?

07.12.2013 23:40:11lutich91.219.220.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

почему, когда пошёл,на спасение МВСников от трактора беркут, среди оппозиционеров и корреспондентов-не оказалось: ни лидеров фракций, ни депутатов ВР, которые бы могли стать живым щитом-взявшись за руки,ни их-помошников, ни даже депутатов-ПГТ? 2. Почему людей привели и оставили одних на холоде, на долгое время, как лава на лаву, если знали что "Беркуту" дают алкоголь и трамадол, как заявил- депутат Волинец? Приехали б на своих джипах, там-тепло,стали бы и посигналили МВСникам в уши или хотя бы перегородили ими дорогу чтоб беркуту труднее догонять было, если у всех них вдруг появились какие-то дела... Или свой джип стоит-дороже и смотрится-менее эффектно на фото в западных изданиях и видео в новостях чем кровь-простых граждан?

07.12.2013 22:24:42leonovDima94.179.203.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

чушь написана. лукас уже извинился и написал что его неправильно поняли. речь шла о преспективах отношений с россией до 2015 года. хотя то что Эдвард двуличен или даже трех личен не знает разве что ребенок.

07.12.2013 21:12:38Алексей Великанов91.220.230.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Ясно как "Божий день" Вихтор Педорович Бандюкович, подпишет всё что, ему не подсунут кремляди.Ибо такова участь сексота(секретного сотрудника) о том, что, ему придётся за всё отвечать дома в Украине, он даже не думает.исключительно из за того что, думать практически нечем, второе ему важно, здесь и сейчас, а после нас хоть потоп, так ещё говорил Цезарь.Но сексоту до Цезаря, очень и очень далеко, но то, что здесь и сейчас для него очень актуально
-Подходит Бандюкович к своему портрету висящему в кабинете, и патетически с экзальтацией в голосе восклицает:
- Скажи-ка на милость, ну что, со мной будет?????
-Портрет улыбнулся с прищуром:
- Да ничего страшного, меня вот снимут. а тебя повесят!!!!!!!!!!!!!

07.12.2013 21:01:36alarm178.17.206.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Лукас слышал! бабки на лавке тоже много чего слышат:D

07.12.2013 19:13:29ДЕНИС ДАВЫДОВ91.235.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ну , что же, в конце-концов эта новость давно ожидаемая закономерность.
И нацюкам тоже повезло необычайно, есть повод назначить еще один день траура, приблизительно как 9Мая.

07.12.2013 18:20:39tpatriot91.207.210.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Народ мій є!
Народ мій завжди буде!
Ніхто не перекреслить мій народ!
Пощезнуть всі перевертні й приблуди,
І орди завойовників-заброд!
(В. Симоненко)

07.12.2013 22:22:12leonovDima94.179.203.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ты про народ который выбрал Януковича президентом? или про народ который моет посуду в чехии чистит хлева в польше и меняет немецкое гавно детям в калясках за евро---попутно называющих себя патриотами?определитесь про орды....

07.12.2013 17:39:51dobrenco176.8.143.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

помоги галыцаю занять твою квартиру

07.12.2013 15:25:48tpatriot46.201.242.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

07.12.2013 15:20:48Dorman 176.37.26.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

ВСЕ, ПАЦАНЫ!
СЛИВАЙТЕ СОЛЯРУ !
http://gazeta.ua/articles/politics/_yanukovich-pidpishe-ugodu-pro-mitnij-soyuz-17-grudnya-dokumenti-vzhe-gotovi-yace/530519

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути