четвер, 03 травня 2012 13:54

96% учасників референдуму на Львівщині хочуть самі визначити кандидата від опозиції

96% учасників референдуму на Львівщині хочуть самі визначити кандидата від опозиції
Фото: ngshire.vic.gov.au

У квітні "Українська партія", що об'єдналася з "Громадянською позицією" Анатолія Гриценка, проводила у Стрийському та Жидачіському районах Львівської області народний референдум, пише ZIK.

За словами ініціатора акції Олега Канівця, члена Ради партії "Громадянська позиція", головною метою народного референдуму було з'ясувати думку місцевих мешканців стосовно того, чи вважають вони за необхідне, щоб опозиційні лідери перед тим, як призначати на округ єдиного висуванця від опозиції, враховували думку громади. Окрім того, ініціатори народного референдуму отримали відповідь на питання, якими повинні бути першочергові законопроекти, що будуть ініційовані опозицією до розгляду у наступному скликанні Верховної Ради України.

У народному референдумі взяли участь майже 22000 тисячі краян. По кожному із запитань громада висловила майже одноголосну підтримку – понад 90%. Так 96% мешканців Стрийського й Жидачівського районів, які взяли участь в опитуванні, висловилися за те, щоб лідери опозиційних партій вислухали їхню думку щодо того, хто саме мав би представляти у їхньому окрузі об'єднану опозицію на парламентських виборах.

Олег Канівець повідомив, що громадськість висловила такий же рівень підтримки першочерговим ініціативам опозиції у наступному скликанні парламенту стосовно прийняття Закону України про імпічмент Президенту України, Закону України про визнання воїнів ОУН-УПА борцями за волю України та забезпечення їх соціальними гарантіями, Закону України про заборону Комуністичної партії України та засудження комуністичної ідеології, Закону України про зняття депутатської недоторканості, Закону України про розірвання "Харківських угод", підписаних між Україною та Росією 21 квітня 2010 року, а також постанови про відставку міністра освіти Табачника та притягнення його до відповідальності за антиукраїнську діяльність.

Зараз ви читаєте новину «96% учасників референдуму на Львівщині хочуть самі визначити кандидата від опозиції ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

11

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

08.05.2012 21:59:38Гриць193.108.209.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Гнате, ти мабуть на Кота працюєш. Для людей не знаючих скажу - Кіт балотуватиметься по Жидачеву і Стрийщині до ВРУ.
Оповіді про Могілєвіча - маячня, яку ви придумали у Жидачівському штабі Кота. Ви вже заботили нею усі львівські сайти. То тепер прилізли сюди. З таким же успіхом можна назвати замість Могілєвіча Бін Ладена або Каддафі.
А ось про твого Кота все значно цікавіше. І вигадувати нічого не треба. Обрався до Львівської обласної ради від "Сильної України", очолював фракцію Тігіпка. Тігіпко у нас тепер під Львовчкіним і Фірташем. А Фірташ якраз і є давнім дружбаком Могілєвіча. То напевно сам Кіт є шісткою Могілєвіча.

03.05.2012 19:17:45Гнат85.114.205.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Канівець-шістка Могілєвіча виступа проти Харківських угод=Бджоли проти меду:D

03.05.2012 15:15:18))))))))))))24.78.106.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

гм... відколи це опитування стало називатись референдумом? референдум це волевиявлення народу.. а аж ніяк опитування 22 тис людей... воно навіть на плебісцит не тяне.. чи журналістів на журфаку тепер не вчать права? чи може просто так ляпнули, щоб солідніше стаття називалась?

03.05.2012 19:21:48Гнат85.114.205.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Яке опитування? Хто його проводив- хто підраховував результати? Кандидат по цьому ж окргу Канівець?

Я ж кажу, бджоли проти меду. Або "Інтернетом користуються 100% українців - такі результати опитування, проведеного в Інтернеті":D

03.05.2012 16:58:47((((((((193.108.209.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Тут же тобі сказано, що це народний референдум. Така собі кавер-версія. Ніхто ж і не претендує, щоб результати цього референдуму були узаконені. Це звичайне опитування. І чого це воно не тягне на плебісцит? Це тебе нічому не навчали правники на твоєму фаці. Бо я опитаю мешканців свого під'їзду, і вже буде плебісцит. Чи може десь сказано, що є мінімальна цифра опитаних для того, щоб опитування можна було назвати плебісцитом?

03.05.2012 14:51:11жана-одеса178.93.77.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Сьогоднішня влада основні пости -росіяни .Клюєв Азаров Янукович,Калінін Соломатін,Богатирьова Акімова-не говорять українською.Мені не потрібні росіяни при владі в Україні.Я їх наслухалась ще при радянській владі.Дурили Україну 100 років .Орусофілили на повну катушку.Какають і чтокають у нас в Україні. Остогидло слухать. Неозброєним оком видно що Янукович взявся за руки з Путіним і заодно дурять Україну і Європу.

03.05.2012 16:59:56еге?95.132.124.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

жана - одеса украiнською:
" А я вчора п"яна була,
Кому дала-вже й забула."

03.05.2012 14:33:30...80.239.243.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Галицаи пусть у себя, в Дистрикте Галиция что-то требуют, а в Украине - УКРАИНЦЫ хозяева!
Не хватало еще, чтобы польско-австрийские холопы, присоединенные в 1939 году Сталиным, к НАШЕЙ стране - права качали. Не нравится что-то? Валыза - потяг - Варшава.

03.05.2012 16:03:54Орест)))94.231.65.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Ти говориш так про Галіцію, зразу видно, що ти розумово відстала неадекватна людина. Якби вчив історію то знав би що вся еліта котра ще не була знищена переїхала на Захід, бо тут були умови для розвитку, не було такий репресій, мова наша мова і культура в основі походить з Полтавщини.. та що тут розказувати..ти не знаєш ні історії, ні мови, нічого.. Відщепенець от хто ти.. Каже наша країна... твій дім - Росія, московський прихвостню. Вимордували більшість українців на східній Україні в 30 роки, а заселили неблагополучне бидло з московської імперія, яскравим прикладом якого є ти.

03.05.2012 17:08:56Ну?95.132.124.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Тiльки чомусь до вуйкiв посилали вчителiв з схiдних районiв Украiни, щоб навчити iх грамоти.Навiть у Львовi викдалання в 67 % велось польською мовою, цн при тому, що украiнцiв там було лише 7%,з яких вiд 17 до 27 р. було грамотних лише 20%.А бандерiвцi ще й знизували цих вчителiв, агрономiв тощо.

03.05.2012 14:07:50Степан194.1.195.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Усе вірно! А то вождики у столичних кабінетах директивно призначають "єдиновисуванців". А може б і нашою думкою поцікавилися? Ось нам в Умань якогось Юсова сватають. Поплічника Каськова. "Пористи" великі. На який біс мені цей мутний Юсов здався. Я когось із наших хочу.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути