Пʼятниця, 30 березня 2007 08:43

71% українців проти демаршів БЮТівців у парламенті

71% українців негативно ставиться до таких методів боротьби опозиції з провладною більшістю, як блокування трибуни, електрики, обладнання для голосування у Верховній Раді.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

При цьому таке ставлення найбільш поширене у Східному (81% опитаних) та Центральному (76%) регіонах, і дещо менш, однак теж негативним є ставлення мешканців Південного (67%) та Західного (59%) регіонів.

Водночас, згідно з дослідженням, позитивно до застосування подібних методів опозиційної меншості ставиться 10% населення. Ще 11% опитаних відповіли, що для них це не має значення.

При цьому найбільше респондентів, для яких це не має значення, спостерігається в Південному регіоні (15%), а менш за все – в Центральному (8%).

Ще 8% опитаних (найбільше на Заході – 12%, і найменше на Сході – 5%) взагалі не визначились зі ставленням до методів опозиції.

Опитування проводилось 7-19 березня 2007 року в усіх областях України, у Криму та у Києві. Було опитано 2014 респондентів віком від 18 років. Статистична похибка вибірки не перевищує 3.5%, пише Українська правда.


Зараз ви читаєте новину «71% українців проти демаршів БЮТівців у парламенті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6718
Голосування Чому я не голосуватиму за Юрія Бойка на президентських виборах у 2019 році?
  • Ніколи не підтримував "регіоналів" і тепер не буду
  • Він ще за "вишки Бойка" не прозвітувався
  • Країні треба президент не зі старої політичної еліти
  • Ще не визначився із кандидатом
  • Голосуватиму за Бойка
Переглянути
Погода