Ексклюзиви
Субота, 15 квітня 2017 09:10
Оксана Снігур
Оксана Снігур
Оксана Снігур

Порошенко теж винний

– Можеш мою малу поки що собі забрати і наш мокрий одяг попрати? – просить сусідка Оля.

Її квартиру на третьому поверсі затоплює гарячою водою. Ллє з восьмого. Там психічнохвора тьотя Люся відкрила крани і вимагає 5 тисяч доларів пенсії. Кричить, аби документи на це їй привіз особисто Петро Порошенко.

– Це у неї перше сильне загострення за понад 10 років, – кажуть сусіди.

Поліція і двірник перекривають воду на стояку. Дзвонять доньці тьоті Люсі – Анні. Та ­просить не викликати лікарів. Постраждалим мешканцям обіцяє відшкодувати збитки. Жителі згоджуються. Знають, що в Анни кілька косметичних точок на базарі.

За кілька днів тьотя Люся вмикає вже холодну воду. Знову кричить про пенсію. У кількох квартирах замикає проводку, перегорають холодильники й телевізори. Від вологи на першому поверсі відвалюється шмат стіни. Медики таки приїжджають.

Олі допомагаю перебрати мокрі речі. Відчиняємо двері у квартиру, аби протяг потроху витягав вологу.

– Ви краще подавайте на маму до суду. Бо відшкодування мені дорого обійдеться, – заходить Анна. – Але врахуйте, що процес затягнеться. То не дуже на нього розраховуйте. Тим більше мама квартиру перепише й оформимо їй інвалідність.

Від шоку Оля мовчить.

– А взагалі, Порошенко теж винний, – каже Анна. – Міг би і приїхати. Йому то – півгодини часу. Зате нічого поганого не сталося б.

Зараз ви читаєте новину «Порошенко теж винний». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода