Ексклюзиви
Понеділок, 03 липня 2017 09:05
Оксана Снігур
Оксана Снігур
Оксана Снігур

Буде ще гірше

– Прийдіть і попередньо скажіть, якого педіатра хочете на наступний рік. Маємо підрахувати, яке навантаження буде в кожного лікаря, – дзвонять із поліклініки.

Педіатра хочу поміняти давно. Два роки тому на око діагностувала у доньки карликовість і рекомендувала замовити ліків на 3 тисячі гривень. Дуже образилася, коли ми відмовилися. Пізніше пропонувала добавки від глистів. Дорогі, але зроблю знижку, казала. Востаннє виписала два антибіотики з однаковим складом. Не брала слухавку, коли дзвонили.

– Хто вільніший. Мені все одно від лікарів найчастіше треба лише довідки в садок, – кажу в реєстратурі.

– Вибирайте тоді ту, що у вас і була, – відповідає адміністратор. – Бо частина лікарів не хочуть нових дітей, хтось має зміни у приватній клініці. Та й керівництво не схвалює, що скачуть від лікаря до лікаря. Роками ж усе було поділено, й усім добре. І так взимку до кожного кабінету стояли черги по 40 дітей. Нащо ті реформи? Всі й усіх хочуть міняти. А буде ще гірше.

Питаю поради в лікаря, до якого звертаємось, коли є проблеми.

– Заяву на постійне обслуговування у мене писати не треба, бо колега образиться, – говорить. – А так можете звертатися. Просто займайте чергу. За візит дасте 200 гривень. А щеплення – то вже до свого лікаря. Там і сотні вистачить. Із пацієнтів своєї дільниці більше не беруть.

Зараз ви читаєте новину «Буде ще гірше». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода