вівторок, 31 жовтня 2017 20:03

Затримали вбивцю підірваного в Маріуполі полковника СБУ

Затримали вбивцю підірваного в Маріуполі полковника СБУ
Олександр Хараберюш. Фото: Вікіпедія

Силовики затримали донеччанку Юлію Прасолову, яка навесні встановила вибухівку в автомобіль полковника СБУ Олександра Хараберюша.

Про це заявив глава Служби безпеки України Василь Грицак на брифінгу.

"Особу, яку обґрунтовано підозрюють у вчиненні цього терористичного акту, вивели на контрольовану нами територію і сьогодні затримали в Одесі. Вона прибула, щоб отримати біометричний паспорт. Це Прасолова Юлія Володимирівна, 13 липня 1988 року народження. Проживала в Донецьку", - повідомив Грицак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загиблий полковник СБУ спіймав 80 російських агентів

За вбивство полковника Прасоліна отримала $15 тис.

Грицак продемонстрував відео, на якому жінка розповідає про вбивство.

"Ця людина входила до так званого центру спеціальних операцій, який діє під егідою МДБ ДНР. Його очолює Євдокімов Василь Вікторович, який народився 8 лютого 1973 року. Позивний "Ленін". Центр фінансують і координують спецслужби Російської Федерації", - розповів глава СБУ.

Вранці 31 березня в центрі Маріуполя на Донеччині вибухнула машина, у якій був полковник Служби безпеки України Олександр Хараберюш. Йому відірвало обидві ноги. Чоловік помер від утрати крові в "швидкій".

Зараз ви читаєте новину «Затримали вбивцю підірваного в Маріуполі полковника СБУ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

16.05.2011 20:13:15Jenera212.66.51.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Это было лучшее шоу которое я видел в своей жизни!
16.05.2011 19:19:03Strannik195.39.211.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Шоу было шикарное!!!!!!!!!!!!если бы была возможность вместить больше людей, до их бы было в двое, а то и в трое больше!!!!!!!!!!!
16.05.2011 19:04:05клава46.202.121.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
да о чем вы говорите! вся Украина завидует, и любой бы хотел оказаться на месте зрителя
16.05.2011 18:57:2691146.202.121.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
да там реально было опупенно! специально с киева приехал и не жалею)
16.05.2011 10:13:26ГОСТЬ46.28.196.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ИРУЮТ БЛЯ..ДИ
16.05.2011 09:37:01Сирена95.133.170.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Пир во время чумы.
16.05.2011 07:07:31Хм91.124.30.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ахметов певно горить великим бажанням трахнути Ріану, що запрошує постійно саме її :)))
16.05.2011 06:32:03fff95.109.174.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Фильм финских журналистов о войне в Чечне в 1995 году. В фильме показаны Дудаев, Масхадов, Басаев, чеченские ополченцы, мирные жители, российские солдаты, попавшие в плен к чеченским боевикам. lix.in-95e3f4
16.05.2011 00:43:58ЖЕГЛОВ178.150.246.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Значится Так: 1) Рыжий Пацан не стал нашим Клиентом, а Откупился у ваших вождей-Президентов; 2) теперь вы ВСЕ его Клиенты; 3) вы радуетесь по п. 1), п. 2) или по всем Сразу?---Мне вас искренне жаль...
16.05.2011 00:36:57тю на тебе109.162.77.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ні ну я улібаюсь,це ж треба так себе неповажати,вірити що для вас щось роблять,як ви не не можете врозуміти,шо вас обкрадає не київ,а ваші меценати.ахметов щоб построяти стадіон обкрадав вас десятиліттями,забравши ваші заводи зардарма і тільки ми почали розуміти один одного нам львів подарували,ну хіба ми дебіли . ми живемо в цій країні так хай поважають нас.
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути