Вівторок, 20 березня 2007 14:08

Закрили політичну телепрограму. Вперше після "помаранчевої революції"

Сьогодні вранці не вийшов в ефір запланований раніше повтор програми "Толока", знятий у прямому ефірі у понеділок ввечері за участі лідерів опозиції. Як повідомив автор програми Віктор Павлюк, про це його поставив до відома президент Першого Національного Віталій Докаленко.

Більше того, автора повідомили про те, що програма "Толока" взагалі закривається.

"Толока" - це єдине політичне шоу у прямому ефірі на Першому національному. Програма виходить вже рік, однак, за словами автора, жодного тиску до останнього дня не було. Вчора програма вийшла в ефір за участі лідерів опозиції Юлії Тимошенко та В"ячеслава Кириленка.

Саме з цим автор пов"язує закриття програми: "Очевидно, наступають нелегкі часи для свободи слова в Україні" - заявив Віктор Павлюк.

Президент Першого Національного Віталій Докаленко підтвердив зняття програми з ефіру.

Водночас він твердить, що тиску з боку Кабміну не було. За його словами, програму зняли через непрофесійність ведучого.

Зокрема, стосовно останнього випуску Докаленко сказав: "У мене були серйозні претензії до того, як була підготовлена програма, як поводився ведучий, як був організований інтерактив. Я сам намагався подзвонити на обидва телефони, але було неможливо додзвонитися на телефон підтримки дій влади".

Нагадаємо, що раніше представники антикризової коаліції неодноразово критикували державний телеканал за його редакційну політику. Зокрема, такі заяви робив перший віце-прем"єр Микола Азаров та спікер парламенту Олександр Мороз, повідомляє Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Закрили політичну телепрограму. Вперше після "помаранчевої революції"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі