неділя, 22 грудня 2024 04:26

Спецтема: Війна Росії проти України

ЗСУ відбили деякі позиції на Донеччині - ISW

У Донецькій області, на південний захід від Покровська, ЗСУ відбили позиції на півдні села Піщаного.

Про це у черговому своєму звіті повідомив Американський Інститут вивчення війни ISW, посилаючись на геолокаційні кадри, опубліковані 20 грудня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тривають численні штурми росіян на всій лінії фронту - Генштаб

Водночас російські джерела стверджували, що війська РФ просунулися до дороги Т-0515 Ясенове-Костянтинопіль на південь від Покровська.

В ISW кажуть, що 20 та 21 грудня росіяни вели наступальні дії на сході, південному сході та півдні від Покровська. Зокрема нещодавно вони здійснили моторизований штурм на схід від Українки з використанням восьми цивільних машин.

Автор: ISW
 

Американські дослідники війни вважають, що застосовувати цивільний транспорт росіян змушує нестача бронетехніки та танків на цьому напрямку.

Раніше повідомлялося, що українські війська нещодавно відновили раніше втрачені позиції в Часовому Яру Донецької області.

Разом з тим російські загарбники просуваються у районах Куп'янська, Торецька, Курахового, Вугледара, Великої Новосілки.

Зараз ви читаєте новину «ЗСУ відбили деякі позиції на Донеччині - ISW». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

29.01.2012 00:45:4067086.173.123.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Если этот дураля так прикрывается Европой и они ведут туда народ то в первую очередь почему не сделать день АНГЛИЙСКОГО ЯЗЫКА показать Европе как они ее любит а не пудрить народу мозги

17.06.2011 18:47:01alex4578109.254.5.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Долой бандеровских дармоедов !!!!! Хотят в эВЖОПУ горшки ночные таскать-пожалуйста, жопоблакитный в руки !!! Проживём без нахлебников !!1
08.06.2011 14:36:14Имя178.94.78.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
IP 178.136.249.175 - это никак не город-герой Севастополь, а западная Украина. Лечись и умри linQaRrin
08.06.2011 14:18:20Пересічний178.94.78.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ну, чтож, надейся... энто ничего, можно... Тебя тока подлечить и можно снова называть тягнибоком . А если сильно сапогом да по твоему рылу - то и на абаму потянешь ! Мир огромен и прекрасен и у тебя множество возможностей прославить свой образ... учи английский. А Украина будет процветать ипользуя два братских языка - русский и украинский !!!
08.06.2011 13:34:45linQaRrin178.136.249.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Геть російська мова! Сподіваюся, скоро наші люди зі Свободи прийдуть до влади і, нарешті, заборонять мову окупантів! Слава Україне! Героям слава!
08.06.2011 09:06:06калисниченко94.179.72.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Я НЕ ЛОХ-ЭТО ВЫ ВСЕ ДАУНЫ -ПОТОМУ ШО Я В РАДЕ-А ВЫ В .ОПЕ
08.06.2011 09:04:01виктор94.179.72.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
чмокай у ниггеров и не лезь в наши дела п.и.д.е.р.о.к
08.06.2011 08:02:26Света 94.178.127.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Вадима Колесниченко в президенты Украины !!!
08.06.2011 08:00:17Пересічний94.178.127.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Праздник такой давно нужен ! А русский язык, не забывайте, ДОЛЖЕН быть и вторым государственным в Украине !!
08.06.2011 07:33:01Ну-ну121.73.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Виктору из Пиндосии. ТЫ, Витёк, у себя на Брайтоне гусский язык развивай. Не лезь со своими дебильными комментами в Украину, если ситуацию не хаваешь.
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути