




В Кривому Розі підлітки побили та зґвалтували жінку.
Інцидент стався вночі 11 січня у Центрально-Міському районі. Про це пише місцеве видання "Свої".
Як стало відомо, до поліції звернулася 42-річна жінка, яка заявила, що коли збирала пляшки на неї напали троє 15-річних хлопців. Вони її спочатку жорстоко побили, після чого схопили підручні предмети та почали знущання - зокрема, використовуючи гілки та пляшки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 14-річна школярка вбила подругу, а потім підпалила
Після цього, коли жінка вже не могла чинити опір, зґвалтували її.
Видання пише, що одного із підлітків вже затримали. Попередньо, саме він зґвалтував жінку. Решта співучасників теж під слідством.
У Дніпрі семеро хлопців віком від 14 до 19 років напали на безпритульну жінку та жорстоко вбили її, також їх підозрюють у побитті чоловіка.
У поліції вважають, що вони можуть бути причетні й до інших злочинів. Про це повідомила поліція Дніпропетровської області у суботу, 23 грудня.
За інформацією правоохоронців, жінку вбили уночі третього грудня. Семеро хлопців напали на неї у покинутій будівлі. Її побили та завдали багатьох ударів ножем.
Все це один з хлопців зняв на відео.
Коментарі