Ексклюзиви
четвер, 18 червня 2026 10:30

Спецтема: Війна Росії проти України

У п'яти областях є знеструмлення після ударів РФ по об'єктах енергетики

У п'яти областях є знеструмлення після ударів РФ по об'єктах енергетики
Через негоду без електропостачання залишаються 22 населених пункти на Дніпропетровщині. Фото: pixabay.com

Внаслідок бойових дій та обстрілів енергетичних об'єктів частина споживачів у Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Полтавській та Харківській областях тимчасово залишаються без електропостачання.

Оперативну ситуацію в енергосистемі України станом на ранок 18 червня повідомили в Міненерго.

"Енергетики роблять усе можливе, аби якнайшвидше повернути електропостачання для всіх абонентів. Відновлювальні роботи тривають цілодобово", - сказано в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог потужно вдарив по Полтавщині

Через негоду без електропостачання залишаються 22 населених пункти на Дніпропетровщині. Ремонтні бригади працюють над відновленням.

"Застосування обмежень сьогодні не прогнозується. Про будь-які зміни з енергопостачанням дізнавайтесь на офіційних ресурсах своїх операторів системи розподілу. Активне енергоспоживання сьогодні варто перенести на денний час - з 10:00 до 16:00. Закликаємо споживачів раціонально споживати електроенергію", - додали у відомстві.

Пізно ввечері 17 червня росіяни атакували Суми за допомогою дронів.

Унаслідок влучання у житловий будинок загинув 56-річний чоловік, заявив у четвер начальник Сумської МВА Сергій Кривошеєнко. Також під ударом опинилася автозаправна станція.

Зараз ви читаєте новину «У п'яти областях є знеструмлення після ударів РФ по об'єктах енергетики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути